Skojarzenia - informacje dodatkowe

Co to są Skojarzenia?

 

'Skojarzenia' to Twoje muzyczne komentarze do artykułów i zapowiedzi imprez. Możesz w łatwy sposób dodać utwory, które są według Ciebie powiązane z treścią newsa, artystą, który zagra na danej imprezie lub klimatem muzycznym wydarzenia. W ten sposób tworzy się unikatowa playlista, którą zobaczą i będą mogli odsłuchać wszyscy użytkownicy Muno.pl.Jak mogę dodać utwór do Skojarzeń?Jeśli chcesz dodać utwór do 'Skojarzeń', wklej bezpośredni link do utworu opublikowanego na SoundCloud, YouTube lub Muno.pl i kliknij 'Dodaj'. Określ też jego styl muzyczny, wybierając odpowiedni z rozwijanej listy.

Każdy użytkownik Muno.pl ma możliwość określenia stylu muzycznego utworów dodanych do 'Skojarzeń' metodą głosowania. W tym wypadku wiodącym stylem
będzie ten z największą ilością głosów.Czy mogę muzykę ze Skojarzeń dodać do playlisty?Każdy odtwarzany utwór w serwisie Muno.pl zostaje automatycznie dodany do bieżącej playlisty, dzięki czemu możesz w łatwy sposób przejrzeć swoją historię odtworzeń.

Możesz ją też dowolnie edytować usuwając wybrane utwory lub dodając kolejne. Playlistę możesz zapisać i mieć dostęp do ulubionych numerów podczas każdej wizyty na Muno.pl (zapisywanie playlist jest dostępne dla zalogowanych użytkowników).MUNO.FM - Na czym to polega?

 

MUNO.FM to nie kolejne radio internetowe z góry ustalonymi audycjami i programem muzycznym. To platforma, której playlisty Tworzycie Wy, swoimi propozycjami, jednym kliknięciem myszki!

MUNO.FM SKOJARZENIA – w każdym newsie i w każdej imprezie masz możliwość umieszczania i odsłuchiwania muzyki dotyczącej danej informacji (wystarczy dodać linki z serwisów Youtube, SoundCloud i Muno.pl)

MUNO.FM ARTYŚCI - muzykę możesz też wybierać z naszej bazy, którą Tworzą artyści zarejestrowani w Muno.pl. To również oni codziennie aktualizując swoje profile dostarczają Wam nowych brzmień! Jesteś artystą? Promuj się w Muno.FM http://www.muno.pl/musictour/

MUNO.FM MÓJ SCHOWEK - Trzymaj utwory z SoundCloud i Youtube w jednym miejscu! W Twoim profilu Usera pojawił się 'Mój Schowek'

MUNO.FM PLAYLISTA - Grupuj swoje ulubione utwory w playlisty.

MUNO.FM RADIO - Wybierz i słuchaj utworów z ulubionego stylu muzycznego umieszczonych na Muno.FM

PROMUJ IMPREZY MUZYKĄ - Dodawaj swoje imprezy w nowy wygodny sposób bezpośrednio na Muno.pl, promuj je muzycznymi skojarzeniami i zachęć klubowiczy do dodania swoich propozycji.

Oczywiście każdy z Was może wrzucić swoje muzyczne skojarzenia - największa ilość odsłuchań będzie premiowana kolejnością na liście.

http://www.muno.pl/imprezy/zglos-impreze/

 

Dzięki Waszym skojarzeniom, wspólnie będziemy odkrywać nowe muzyczne obszary! Zapraszamy do aktywnego słuchania!

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.