Walentynkowe koncerty w poznańskim SQ klub - ZAMÓW BILETY

wydarzenie
11 Luty 2015 16:20

Tagi: we draw a fair weather friends klaves sq klub

 
Walentynkowe koncerty w poznańskim SQ klub - ZAMÓW BILETY

W przeddzień Walentynek, 13 lutego w poznańskim klubie SQ zagrają na żywo We Draw A, Fair Weather Friends oraz Klaves. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać poprzez naszą stronę.

Fair Weather Friends, We Draw A i Klaves (na zdjęciu głównym) to talenty wielokrotnie chwalone przez opiniotwórczych dziennikarzy muzycznych, artyści zapraszani na liczące się festiwale, muzycy mający w dorobku interesujące portfolio nagrań i doświadczeń. Okazja do posłuchania ich wszystkich na jednej scenie nadarzy się w przeddzień Walentynek w poznańskim SQ klub!


Fair Weather Friends

Muzycy zakochanym zagrają piękne piosenki, a singlów być może sprowokują do nawiązania nowych znajomości. Tak czy inaczej, w tych okolicznościach serce zabije szybciej wszystkim zgromadzonym!

Bilety na wydarzenie SQ live pres. Heartbeats - We Draw A x Fair Weather Friends x Klaves możecie zamawiać za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.