Tumult Hands z drugim wydawnictwem - POSŁUCHAJ

zapowiedzi
23 Luty 2016 13:39

Tagi: tumult hands recognition jacek sienkiewicz jurek przezdziecki

 
Tumult Hands z drugim wydawnictwem - POSŁUCHAJ

Jacek Sienkiewicz i Jurek Przeździecki przygotowali drugie wydawnictwo wspólnego projektu Tumult Hands. EP-ka ukaże się w kwietniu nakładem wytwórni Recognition.

Początki Tumult Hands, czyli wspólnego projektu Jacka Sienkiewicza i Jurka Przeździeckiego, siegają 2013 roku. Muzyka Tumult Hands powstaje spontanicznie, z improwizacji. W studio pracujemy nad formą, zderzając kompozycyjny porządek ze spontaniczną organicznością - powiedział Jurek w wywiadze dla Muno.pl jeszcze przed wydaniem pierwszej EP-ki. Debiutanckie wydawnictwo Tumult Hands ukazało się latem 2014 roku.

Wczoraj wytwórnia Recognition udostępniła zwiastuny dwóch nowych utworów duetu, które trafią na winyl "Tropic Factory". Najnowsze dzieło Tumult Hands trafi do sprzedaży 4 kwietnia na czarnym krążku, a 2 tygodnie później w formatach cyfrowych.

Posłuchajcie:


Tumult Hands - Tropic Factory [Recognition]

Data wydania: 4.04.2016 (vinyl) / 18.04.2016 (digital)


Tracklista:

01. Handmade
02. Tropic Factory

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.