Selekcja: Essence

news
03 Marz 2017 09:30

Tagi: selekcja essence

 
Selekcja: Essence

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu eklektyczna lista od Essence'a.

Czego właśnie słuchasz?

Aktualnie odsłuchuję nowości płytowe w sklepach internetowych, zarówno te, które już zamówiłem, jak i inne pozycje, których zakup rozważam. W ciągu ostatniej godziny były to m.in. składak z Downwards „This Immortal Eye”, Todd Terje w remixie Four Tet „Jungelknugen”, SW „Sued 16”, Nebraska „Pintxos” i urywający głowę składak z jak dla mnie dość nierównego dotychczas Ilian Tape.


Gdzie grasz w ten weekend?

Dla odmiany – nigdzie. Po kilkunastu weekendach wypełnionych graniem poprzedni przechorowałem, a ten spędzam rodzinnie, z dzieciakami, konkubiną i moją Mamą, która przyjeżdża nas odwiedzić.

Nie zmienia to faktu, że w jakimś sensie zajmował się będę graniem i promocją. W tym sezonie narzuciliśmy sobie ostre tempo w ramach Technosoul – aktualnie co kilka tygodni w Warszawie organizujemy duże imprezy. Mam przed sporą sporo pracy, jako że do najbliższej pozostał już ledwie tydzień z kawałkiem. Na Jasnej 1 będziemy mieli jeszcze jeden event – w kwietniu, a w maju szykujemy pierwszy gig w klubie Smolna.

Poza tym reszta marca zapowiada się dość dynamicznie: tydzień po naszej imprezie wracam na Jasną na imprezę z DVS1.

5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

To dość trudne pytanie, bo jako dj winylowy dość regularnie zmieniam zawartość swojej torby. Łatwiej wskazać mi takie płyty, które w mojej torbie goszczą najczęściej od lat...


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.