Radio Slave zamyka pierwszą setkę

wydarzenie
17 Sty 2017 08:41

Tagi: radio slave rekids

 
Radio Slave zamyka pierwszą setkę

Trochę ponad 10 lat zajęło artyście zebranie materiału na 100 wydawnictw jego wytwórni Rekids. Słuchamy najnowszego utworu Radio Slave, który pojawi się na jubileuszowej płycie.

Matt Edwards, znany szerzej jako Radio Slave, w 2006 roku powołał do życia wytwórnię Rekids, która zastąpiła jego wcześniejszy label Rekid. W ciągu 10 lat oficyna zdobyła niemałą renomę i może pochwalić się katalogiem z takimi nazwiskami, jak Nina Kraviz, Mr G, Spencer Paker, Audiofly, Luke Solomon, David Morales oraz oczywiście Radio Slave.

Po 10 latach działalności Rekids ma na koncie 99 wydawnictw i wielkimi krokami zbliża się płyta zamykająca pierwszą setkę. Jej autorem będzie sam Radio Slave, który przygotował winyl z dwoma utworami - "Another Club" i "Feel The Same". Płyta pojawi się w sprzedaży 17 lutego.

"Another Club" pojawia się w 53. minucie poniższego miksu.


Przypominamy, że 27 stycznia Radio Slave zagra w krakowskim Prozaku. Bilety możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.