Długogrający debiut Niny Kraviz

zapowiedzi
09 Gru 2011 09:22

Tagi: nina kraviz rekids

 
Długogrający debiut Niny Kraviz

Dobra wiadomość dla fanów pięknej i utalentowanej Niny Kraviz! Artystka przygotowuje debiutancki album dla wytwórni Rekids!

Nina Kraviz to artystka wielu talentów. Komponuje i produkuję muzykę, którą okrasza swoim niezwykle ciepłym głosem. Kiedy staje za deckami w klubie, nie sposób pozostać obojętnym wobec jej uroku. Często podczas setów spontanicznie chwyta za mikrofon dając niesamowity show.


Jej kunszt artystyczny potwierdzają kolaboracje z takimi artystami jak Sascha Funke oraz Efdemin, wydawnictwa dla Tsuba, BPitch Control, Rekids, a także liczne występy w Panorama Bar, Fabric czy też Space.

Po sukcesach singili przyszedł czas na nagranie debiutanckiego albumu, który zatytułowany będzie po prostu 'Nina Kraviz'. Na płycie znajdzie się 14 kompozycji, w tym najnowszy singiel 'Ghetto Kraviz', którego odsłuch znajdziecie poniżej. Artystka zapowiada, iż album będzie obfitował w tajemnicze wokale, hipnotyzujące pętle oraz nieco kwaśne linie basowe. Longplay ukaże się nakładem wytwórni Rekids w lutym przyszłego roku.

Nina Kraviz - Nina Kraviz LP [Rekids]

Data wydania: 27.02.2012


Tracklista:

01. Walking In The Night (with Hard Ton on 303)
02. Aus (feat. King Aus on the Mic)
03. Ghetto Kraviz
04. Taxi Talk
05. False Attraction
06. Working
07. Choices
08. Love Or Go
09. Best Friend
10. 4 Ben
11. Turn On The Radio
12. Petr
13. The Needle
14. FireZobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.