Nick Curly w Lublinie! Finał urodzin klubu Soundbar!

wydarzenie
08 List 2011 12:46

Tagi: nick curly soundbar optymist juniore tobias manou simon mattson

 
Nick Curly w Lublinie! Finał urodzin klubu Soundbar!

W czwartek odbędzie się huczny finał drugich urodzin klubu Soundbar. Zagra wspóltwórca dwóch niezwykle popularnych wytwórni 8Bit i Cecille - Nick Curly!

Po wspaniałym początku skromnych urodzin klubu Soundbar na których to piosenki puszczali równie skromni, GORGE (8bit/Katchuli), PRINCE CLUB (Made To Play/Kanada) czy FAIRMONT Live! (Border Community/Kanada) wielkimi krokami zbliża się dzień ostateczny...

Gościem, który zamknie cykl imprez urodzinowych jak niektórzy mówią ”jednego z najlepszych klubów w Polsce” będzie współtwórca nie jednej ale dwóch najgorętszych ostatnimi czasy undergroundowych wytwórni 8bit oraz Cecille – NICK CURLY!

Nick Curly zagra 10 listopada w lubelskim klubie Soundbar


Nick ma za sobą niezwykle pracowite lato - szesnaście imprez na Ibizie, w tym otwarcie oraz zamknięcie sezonu w Space i debiut na imprezie Cecille w klubie Amnesia gdzie dołączyli do niego Cassy i Markus Fix. Ukazujące się w prasie komentarze, są niezwykle przychylne rezydenturze Curly'ego na Białej Wyspie.

Zapowiada się niesamowita impreza tym bardziej że będzie to pierwszy występ w klubie w Polsce tego artysty!

Muno.pl objęło patronat nad tym wydarzeniem. Zapraszamy!

Więcej:

10.11 (czwartek) Finał Drugich Urodzin SB: Nick Curly @ Soundbar, Lublin

 

NICK CURLY @ KRYSHA MIRA, MOSCOW 09.09.11 by nickcurly

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.