Co ukrywa Maya Jane Coles?

zapowiedzi
04 Gru 2012 11:58

Tagi: maya jane coles

 
Co ukrywa Maya Jane Coles?

Maya Jane Coles zapowiedziała nową EP-kę 'Easier To Hide', która ukaże się na jej własnym labelu I Am Me Recordings. Wydawnictwo to jest zapowiedzią debiutanckiego albumu artystki.

Od ukazania się ostatniej EP-ki Mayi Jane Coles - 'Don't Put Me In Your Box' na Hypercolour - minął równo rok. Nie oznacza to, że młoda artystka spoczęła na laurach - w kwietniu wydała swój mix dla 'DJ-Kicks', przygotowała też kilka remiksów dla innych producentów. Podsumowaniem mijającego roku będzie nowe wydawnictwo, zatytułowane 'Easier To Hide'.


Tytułowy numer może być Wam znany, gdyż Maya grywała go w setach już rok temu. 'Easier To Hide' to stuprocentowy przebój, nic więc dziwnego, że panna Coles zostawiła go na specjalną okazję. Utwór ten otworzy katalog jej własnego labela I Am Me Recordings oraz zapowiada debiutancki album, który ma ukazać się na wiosnę! Wiadomo już, że zaśpiewają na nim m.in Kim Ann Foxman i Miss Kittin.

'Easier To Hide EP' będzie do nabycia już 7. grudnia na Beatport, w innych sklepach 9 dni później. Polecamy!

Maya Jane Coles - Easier To Hide [I Am Me]


Data wydania: 7.12.2012


Tracklista:

1. Easier To Hide
2. Over
3. Run With The Wild
4. Back To Square One

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.