Czy to już koniec potęgi M_nus?

news
03 Sier 2011 15:17

Tagi: magda troy pierce marc houle minus richie hawtin

 
Czy to już koniec potęgi M_nus?

Sensacyjne zmiany w składnie M_nus! Magda, Troy Pierce oraz Marc Houle ogłosili swoje odejście z wytwórni, której członkami byli od wielu lat. Co na to Richie Hawtin?

Dziś rano Magda, Troy Pierce oraz Marc Houle oficjalnie ogłosili odejście z legendarnej wytwórni M-nus, której byli integralną częścią od wielu lat. Wiadomość ta wzbudziła niemałą sensację w świecie muzyki elektronicznej, gdyż takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał.


Powodem odejścia gwiazd z M_nus jest skupienie wszystkich sił na ich własnym labelu - powołanym do życia w 2007 roku Items & Things, dla którego nagrywali też m.in. Seth Troxler, Kasper czy Alexi Delano. Dodatkowo trio zajmie się organizacją imprez pod wspólnym szyldem Down & Out.

Sami zainteresowani, w oficjalnym tekście tak żegnają się z wytwórnią Minus:

"Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować wszystkim naszym przyjaciołom i fanom, którzy byli z nami przez te wszystkie lata i mamy nadzieję dzielić się z Wami nowymi i wspaniałymi przygodami, które stoją przed nami! Chcielibyśmy również podziękować Richie Hawtin'owi i całemu zespołowi Minus za ich ogromne wsparcie i wskazówki na przestrzeni ostatnich lat."

Jak narazie M-nus nie wydał oświadczenia w sprawie odejścia swoich gwiazd.

Poniżej znajdziecie świeży set Troya Pierce'a z imprezy labelu Items and Things:

Troy Pierce LIVE @ Items & Things: Down & Out party Berlin by itemsandthings

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.