To już koniec Klaxons?

news
27 Paź 2014 15:07

Tagi: klaxons

 
To już koniec Klaxons?

Jeden z najsłynniejszych brytyjskich zespołów indie rockowych, Klaxons, poinformował swoich fanów, że wyrusza w ostatnią trasę koncertową. Co dalej?

Choć informacja, którą Klaxons podzielili się na Facebooku i Twitterze, nie mówi wprost, że zespół w przyszłym roku przestanie istnieć, to jego losy wydaja się być przesądzone. Artyści zapowiedzieli, że nadchodzące koncerty w Wielkiej Brytanii, Europie, Meksyku, Rosji i Japonii będą ich ostatnimi. Co dalej? Mało prawdopodobne, że muzycy skupią się wyłącznie na nagrywaniu i rezygnują tylko z grania na żywo...


Przypominamy, że Klaxons można było usłyszeć w Polsce niecały miesiąc temu podczas FreeFormFestival w Warszawie. Grupa w ciągu 9 lat działalności wydała trzy albumy - "Myths of the Near Future", "Surfing The Void" oraz tegoroczny "Love Frequency", które potwierdziły mocną pozycję Klaxons na scenie indie-rockowej.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.