Jessie Ware w klubowych remiksach

news
16 List 2012 16:01

Tagi: jessie ware ewan pearson george fitzgerald todd edwards

 
Jessie Ware w klubowych remiksach

Tuż przed długooczekiwanymi koncertami Jessie Ware w Polsce słuchamy świeżych remiksów 'No To Love', które przygotowali Ewan Pearson, George FitzGerald i Todd Edwards.

Piosenki Jessie Ware doskonale sprawdzają się na dziennych playlistach radiowych, jednak kryje się w nich klubowy potencjał, który potrafią wydobyć zdolni remikserzy. Tak było w przypadku singla 'Running', którym zajęli się Disclosure oraz 'Wildest Moments', zinterpretowanym przez T.Williamsa.


Najnowszy numer 'No To Love' doczekał się potężnego wsparcia ze strony gwiazd londyńskiej sceny i nowojorskiego garage'u. Wzięli go na warsztat uchodzący od wielu lat za genialnego remiksera Ewan Pearson, słynący ze świetnych wydawnictw dla Aus Music i Hotflush George FitzGerald oraz legendarny amerykański producent Todd Edwards.

Remiksy są już dostępne w sklepach, natomiast remix Ewana Pearsona można pobrać za darmo ze strony artystki. Posłuchajcie wszystkich wersji i koniecznie dajcie znać co o nich sądzicie.

Na koniec dobra wiadomość: w marcu przyszłego roku Jessie Ware ponownie wystąpi w naszym kraju na dwóch koncertach w Krakowie i Warszawie. Możecie już zamawiać bilety na krakowski występ artystki!


No To Love Remixes by JessieWare

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.