Nowe oblicze George'a FitzGeralda POSŁUCHAJ

zapowiedzi
26 Luty 2015 11:24

Tagi: george fitzgerald domino double six

 
Nowe oblicze George'a FitzGeralda POSŁUCHAJ

George FitzGerald zapowiedział swój debiutancki album, zatytułowany "Fading Love", na którym na prożno szukać parkietowych sztosów. Słuchamy zapowiadającego płytę singla "Full Circle".

George FitzGerald zasłynął kilka lat temu serią parkietowych bangerów, łączących w sobie to co najlepsze w muzyce house i garage. Już na samym początku kariery mógł liczyć na wsparcie Gillesa Petersona, Scuby i Willa Saula, którzy chętnie wydawali jego tracki na swoich labelach. 2 lata temu FitzGerald podpisał kontrakt z Domino na singiel "I Can Tell (By The Way You Move)", który otworzył mu drzwi do dalszej współpracy z amerykańskim gigantem płytowym.


Pod koniec kwietnia na blisko związanym z Domino labelu Double Six ukaże się debiutancki album George'a FitzGeralda, zatytułowany "Fading Love". Artysta postanowił odejść od parkietowych groove'ów i skupić się na komponowaniu piosenek o tematyce rozpadających się romantycznych więzi.

Pierwszym singlem promującym album "Fading Love" jest utwór "Full Circle", którego możecie posłuchać w Muno.FM.

George FitzGerald - Fading Love [Double Six/Domino]

Data wydania: 27.04.2015

Tracklista:

01. About Time
02. Full Circle
03. Knife To The Heart
04. Call It Love (If You Want To)
05. Beginning At The End
06. Shards
07. Your Two Faces
08. Crystalize
09. Miyajima
10. The Waiting

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.