Soul Clap b2b Wolf+Lamb w SQ Klub - BILETY!

wydarzenie
29 Marz 2011 15:09

Tagi: soul clap wolf lamb sq

 
Soul Clap b2b Wolf+Lamb w SQ Klub - BILETY!

Na zbliżającej się trzeciej odsłonie cyklu Decadence w poznańskim SQ Klub przez całą noc we wspólnym secie zaprezentują się Wolf+Lamb oraz Soul Clap. Bilety na to niezwykłe wydarzenie możecie zamawiać na Muno.pl!

Wolf+Lamb i Soul Clap w ostatnim czasie narobili całkiem sporego zamieszania na scenie muzyki elektronicznej swoimi niezwykłymi produkcjami i energetycznymi setami. Eli Goldstein i Charles Levine (Soul Clap) poznali Gadiego Mizrahi i Zeva Eisenberga (Wolf+Lamb) we wrześniu 2008 roku, kiedy wyjechali z ojczystego Bostonu, by wystąpić w podziemnym klubie Wolf + Lamb – Marcy Hotel w Brooklynie.

Na początku marca ukazała się najnowsza kompilacja wytwórni Studio !K7 z serii 'DJ Kicks', za nagranie której odpowiedzialne były wspomniane dwa amerykańskie duety (przeczytaj recenzję). Jak mówi sam Gadi Mizrahi - "Mamy bardzo silne poczucie wspólnoty w Marcy Hotelu i w labelu. Jest w tym sporo swobody, często ściągamy naszych artystów w jedno miejsce, gramy ze słuchu, klimat jest wyluzowany, ale i głęboki. Pomyśleliśmy, że może uda się wykorzystać to w miksie, pozostawić to w rodzinie, między ludźmi, którzy wydają na labelu."

Wolf+Lamb i Soul Clap wystąpią w poznańskim klubie SQ w ramach promocji kompilacji DJ Kicks. To wyjątkowa okazja, aby usłyszeć te dwa niezwykłe duety w secie back2back, który rozpocznie się już o 22:00 i twać będzie przez całą noc. Tego po prostu nie można przegapić!

Na zaostrzenie apetytu zapraszamy Was do przesłuchania kilku setów w wykonaniu piątkowych gości imprezy Decadence.

Źródło: materiały promo

Soul Clap - Essential Mix - 05-03-2011 by R_co
Live @ Sunday School For Degenerates by Soul Clap

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.