Brodinski imprezuje z MISBHV - ZAMÓW BILETY

lifestyle
27 Paź 2014 16:20

Tagi: misbehave misbhv brodinski

 
Brodinski imprezuje z MISBHV - ZAMÓW BILETY

Popularna street style'owa marka MISBHV organizuje imprezę z okazji przeniesienia swojej siedziby do Warszawy. Główną gwiazdą wydarzenia będzie sam Brodinski! Bilety już w sprzedaży!

Brodinski ma na swoim koncie wydawnictwa dla takich muzycznych gigantów jak Turbo, Grizzly czy Southern Fried Record. Sam prowadzi ceniony label Bromance. Regularnie gra w najbardziej prestiżowych klubach i na największych festiwalach na świecie

To właśnie on będzie główną gwiazdą imprezy, którą organizuje popularna polska marka odzieżowa - MISBHV. Charakterystyczny, unikatowy styl zapewnił im pewne miejsce na modowej scenie.

MISBHV: Nadeszła pora kiedy przenosimy siedzibę do stolicy... Z tej okazji robimy legendarny melanż. Ponieważ moda kocha muzykę, na tę noc połączymy siły z najlepszymi.

Impreza z udziałem Brodinskiego odbędzie się 21 listopada w Libido Night Club w Warszawie. Pierwsza pula biletów właśnie trafiła do sprzedaży.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.