Finał 9. Urodzin Muno.pl na poznańskiej plaży NOWA DATA!!!

wydarzenie
29 Maj 2013 14:41

Tagi: 9 urodziny muno.pl fair weather friends

 
Finał 9. Urodzin Muno.pl na poznańskiej plaży NOWA DATA!!!

Z przykrością musimy podjąć decyzję o przełożeniu urodzinowego Pikniku na Plaży Miejskiej na 6 lipca. Wszelkie prognozy pogody wskazują jutro na obfite opady deszczu wraz z burzami :/

Pogoda w naszym kraju często jest nieprzewidywalna, stąd czekaliśmy do ostatniej chwili z tą decyzją. Pragniemy stworzyć dla Was wyjątkowy event, niestety w obliczu jutrzejszych zawirowań atmosferycznych jest to niemożliwe. Ze względu na ustalone wcześniej aktywności na Plaży Miejskiej nową datą na wspólny piknik z Muno.pl jest 6 lipca. Mamy nadzieję, że zrozumiecie i pojawicie się licznie w kolejnym terminie. Pozdrawiamy - załoga Muno.pl

Urodzinowy piknik Muno.pl odbędzie się 6 lipca (sobota) na Plaży Miejskiej w Poznaniu.

--

Przy współpracy z Urzędem Miasta Poznania, pragniemy Was zaprosić na całodzienne plażowanie! Wstęp jest wolny - chcemy by każdy z Was mógł nacieszyć swe uszy doskonałą muzyką i oczy - pięknem warciańskiego nabrzeża.


Zagrają lokalni DJ-e wspierani przez ekipę ze stolicy. Skąpani w słonecznych promieniach delektować się będziemy dźwiękami granymi przez artystów, z których każdy przygotuje najlepszą selekcję elektronicznych i deep house'owych brzmień.

To jednak nie koniec atrakcji - wieczorem zapraszamy do KontenerArt na koncert zespołu FAIR WEATHER FRIENDS!

Impreza objęta honorowym patronatem Miasta Poznania!


06.07.2013 (sobota)
Miejsce: Plaża Miejska & KontenerArt - Poznań
Start imprezy: 12:00
WSTĘP WOLNY!

Zagrają:
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.