Pralnia

Pralnia
Miasto:
Wrocław
Adres:
ul. Krakowska 100
Telefon:
602 507 063
Adres www:
http://www.klubpralnia.pl/

Pralnia znajduje się w sąsiedztwie starych fabryk i magazynów, na uboczu głównego wrocławskiego szlaku imprezowego. To sprawia, że trafiają tu wyłącznie Ci najbardziej zorientowani, znudzeni mainstreamowym zgiełkiem rynku.
Wyjątkowa przestrzeń stworzona z myślą o szeroko pojętych działaniach artystycznych, wewnątrz której czekają na Was postindustrialne przestronne sale, uzbrojone w najnowszą technikę, klimatyczne przydymione korytarze i iście surowe otoczenie. Budynek w XIX w. należał do największego w regionie browaru, a w latach 90-tych ubiegłego stulecia mieściła się tu pralnia przemysłowa z prawdziwego zdarzenia. Dziś to nietuzinkowy magiel towarzysko – imprezowy.

Jeśli interesują Cię ambitne i nieszablonowe projekty, [P] z pewnością jest idealnym miejscem dla Ciebie. Pomimo ogromnej powierzchni, nie zapomnieliśmy o najdrobniejszych szczegółach.
Do Waszej dyspozycji jest zarówno majestatyczna sala koncertowa, kameralny chillroom jak również zniewalająca przestrzeń barowa. Z chęcią użyczamy przestrzeni młodym, ambitnym, kreatywnym artystom oraz zachęcamy do wspólnej realizacji autorskich projektów. Do oddania w ręce tychże niemal zrównoważonych umysłów mamy łącznie ok. 1000m2 powierzchni. Chętnie angażujemy się w organizację przeróżnych działań artystycznych, performerskich, multimedialnych, warsztatowych czy instalacyjnych.

Masz pomysł? Mamy miejsce.
Zapraszamy do naszego zawirowanego świata.

Organizacja wydarzeń: klub@klubpralnia.pl
Kontakt dla mediów: marcin@klubpralnia.pl


Wydarzenia @ Pralnia

Pralnia Wrocław

Adana Twins | Wrocław

Pt, 24 kwietnia 2020
godz: 23:00

od 39 PLN