regime V uro: Laksa b2b re:ni

Clubbing
regime V uro: Laksa b2b re:ni

Sobota, 07 grudnia 2019
godz: 22:00

Ciało

Świdnicka 12, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

nigdy nie świętowaliśmy urodzin. gdy zdaliśmy sobie sprawę, że minęło ponad pół dekady odkąd zaczęliśmy działać na lokalnym gruncie, postanowiliśmy to zmienić.

eng version 🟢https://www.residentadvisor.net/events/1342712

✳️ Laksa UK (Ilian Tape / Timedance)
► https://soundcloud.com/laksauk
► https://www.residentadvisor.net/dj/laksa

✳️ re:ni (NTS Radio)
► https://soundcloud.com/renildn
► https://www.residentadvisor.net/dj/reni

✳️ Young Majli (regime brigade)
► https://soundcloud.com/youngmajli

✳️ Julius (regime brigade)
► https://soundcloud.com/julia_bart

✳️ Baby Meelo (regime brigade / Polish Juke)
► https://soundcloud.com/babymeelo

✳️ PLAL (regime brigade)
► https://soundcloud.com/valueable

moglibyśmy rozpisywać się na temat wspólnej drogi rozwoju, o pamiętnych imprezach i tysiącach uśmiechniętych twarzy; o ogromie inspiracji i nowych znajomościach, które stały się bezcenne. jednak to co dla nas było i jest najważniejsze, to zajawka, realne więzi i relacje wokół muzyki, którą kochamy i która nas połączyła. nie będzie więc inaczej i tym razem. spotkajmy się, poznajmy bliżej lub powspominajmy, bo okazja nie byle jaka – zapraszamy Was wszystkich na V URO regime brigade!

na tę okoliczność zaprosiliśmy dwójkę artystów, których gusta muzyczne są niezwykle bliskie naszym sercom, a ich aktywność sceniczna doskonale oddaje charakter inicjatywy jaką jest regime. na co dzień to przyjaciele oraz współlokatorzy, a oprócz rozwijania solowych karier, prowadzą wspólnie audycję w londyńskiej stacji radiowej NTS Radio.

re:ni to pochodząca z Birmingham DJka, aktualnie rezydująca w Londynie, wybrana do programu talentów NTS WIP. już jako dziecko obserwowała proces budowy niezależnej sceny rave’owej, w którą zaangażowany w roli DJa, producenta oraz promotora był jej ojciec, co zdecydowanie wpłynęło na jej gust muzyczny. zaczynając od acid house’u, szybko przeszła w rejony zorientowane na basowe gatunki – jungle, drum and bass czy dubstep. dziś w jej selekcji, usłyszymy więcej połamanego techno, electro i szeroko pojętej muzyki z zakresu „broken rhythms”.

Laksa UK to młody producent pochodzący z Londynu, który dzięki współpracy z takimi wytwórniami jak Ilian Tape, Timedance czy Whities zdążył odznaczyć się ekscentrycznym stylem produkcji. Jego kompozycje cechuje oryginalne brzmienie, nawiązujące do klasyki brytyjskiej kultury klubowej, wymieszanej z dużą ilością psychodelii i niepokoju.

UWAGA: razem zagrają 4-godzinny DJ set w formule b2b – gwarantujemy szalony i niezrównanie zjawiskowy przelot!

❎ https://www.nts.live/shows/relax-w-reni

line up dopełnią nasi reprezentanci, którzy jak na dobrych gospodarzy przystało – w parach kolejno otworzą i zamkną noc / poranek. zdmuchnij z nami świeczki i krzyknij emano! 🎂

regime brigade. V URO. stay in the circle.Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

regime V uro: Laksa b2b re:ni Wrocław

Apparat live w NFM!

Pn, 16 grudnia 2019
godz: 20:00

regime V uro: Laksa b2b re:ni Wrocław

New Faces of Techno vol.6

Pt, 20 grudnia 2019
godz: 23:00

regime V uro: Laksa b2b re:ni Wrocław

Tresor Resident Night 20/12/2019

Pt, 20 grudnia 2019
godz: 23:00

od 30 PLN