Kiasmos DJ SET / 29.11 / WROCŁAW

Koncerty
Kiasmos DJ SET / 29.11 / WROCŁAW

Piątek, 29 listopada 2019
godz: 23:00

Pralnia

ul. Krakowska 100, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


UWAGA! Godzina podana na bilecie to czas rozpoczęcia imprezy. Dokładne godziny występów podamy wkrótce.

KIASMOS DJ SET / WROCŁAW

Po znakomitym, bardzo entuzjastycznie przyjętym przez publiczność secie na Fest Festival w Chorzowie Janus Rasmussen wraca do Polski, żeby znów reprezentować Kiasmos w DJ secie! Wrocławska publiczność będzie miała okazję zobaczyć producenta w akcji już 29 listopada w Pralni. Artysta powraca tam po dwóch latach nieobecności.

Nieprzespane noce spędzone na szalonych, wolnych od zmartwień imprezach z minimal techno. Potańcówki z synthpopem rodem z lat 90. Dziecięce ogniska rozpalane gdzieś dziko na wsi. Te wszystkie wspomnienia potrafią wywołać sety Kiasmos, w których dominuje starannie wyselekcjonowana, melodyjna elektronika.

Twórczość istniejącego już dziesięć lat islandzkiego duetu to połączenie sznytu multiinstrumentalisty Ólafura Arnaldsa i niebanalności producenta Janusa Rasmussena. W muzyce reprezentantów cenionej wytwórni Erased Tapes świeże podejście do gatunku modern classical łączy się z wyważonym, minimalistycznym techno. Wielominutowe, przemyślane kompozycje skandynawskiego tandemu łatwo wprowadzają w trans, z którego trudno się uwolni. Niezależnie od tego, czy będzie to Wasz pierwszy czy siódmy raz z Kiasmos, hipnotyczne tańce do samego rana są gwarantowane. Niewielu artystów potrafi przenieść tyle emocji na klubowy parkiet.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 


Kup Bilety

Biletomat.pl
45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Kiasmos DJ SET / 29.11 / WROCŁAW Wrocław

Acidtropicália pres. Air Max ‘97

Pt, 15 listopada 2019
godz: 23:00

Kiasmos DJ SET / 29.11 / WROCŁAW Wrocław

Rave Order: Tim Tama

Pt, 15 listopada 2019
godz: 23:00

od 25 PLN
Kiasmos DJ SET / 29.11 / WROCŁAW Wrocław

Ciało: Zamilska

Sb, 16 listopada 2019
godz: 23:00