Dirty Bitch i Bitches On Bikes (live act+dj set)

Clubbing

Sobota, 03 grudnia 2011
godz: 21:00

Czarny Spichrz

na rogu ul. Wyszyńskiego i ul. Piwnej, Włocławek

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Dubstep/breaks/electro noc z Londynu i Berlina serwuja Dirty Bitch i Bitches On Bikes (live act+dj set)
DIRTY BITCH to Voice Controller Kristi, producentka muzyczna i piosenkarka w żeńskim projekcie funk/punk/electro „Bitches On Bikes” (Polska, Hiszpania) oraz Jimmy King z londyńskiego zespołu „The Dirty Rich” grającego rave/punk/dubstep (http://www.youtube.com/watch?v=WGitHhJRP90
Ich kawałki zostały zmiksowane i zmasterowane przez inżyniera dźwięku Dave’a Pembertona, który współpracuje z takimi artystami jak Orbital, Groove Armada czy Prodigy (żeby przytoczyć tylko kilku czołowych artystów angielskiej muzyki tanecznej).
Jako Dirty Bitch łączą takie style jak four on the floor, electro, dub step i break beat aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl z post-punkowym żeńskim wokalem, break-owymi melodiami i dubstepowym basem, przy którym po prostu nie można się zatrzymać!
http://soundcloud.com/dirty_bitch/dirty-bitch-play-my-game Wiecej muzyki oraz Free Download na http://soundcloud.com/dirty_bitch
BITCHES ON BIKES to elektroniczna, żeńska grupa założona w Londynie przez wspomniana Voice Controller Kristi (producentka muzyczna, kompozytorka, wokalistka) i Oddscene z Hiszpanii (projekcje wizualne). Dziewczyny poznały się przypadkiem w Londynie podczas eskapad rowerowych po mieście. Teraz w swojej siedzibie głównej w Berlinie rozwijają kolejną wspólną pasję z użyciem elektronicznych zabawek.
Wiecej info:
Mixing: