Warsaw Calling presents RUI DA SILVA!

Clubbing

Sobota, 29 maja 2010
godz: 21:00

MONO Bar

ul. Żurawia 32/34, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zmieniający warszawską rzeczywistość projekt Warsaw Calling z dumą prezentuję kolejnego znakomitego gościa. Tym razem będzie to gwiazda największego światowego formatu. Już pod koniec maja prosto z Ibizy przyleci do nas Rui Da Silva, aby zagrać w dwóch polskich miastach. W Warszawie usłyszymy go 29 maja w klubie MonoBar, gdzie po raz kolejny pokażemy alternatywę dla lansiarskich i pustych muzycznie imprez.

Rui Da Silva od dawna uznawany jest za najlepszy produkt eksportowy Portugalii, a jego nazwisko stało się synonimem dobrej muzyki elektronicznej. W 2000 roku jego utwór „Touch Me” stał się światowym przebojem, a sam Rui trafił do panteonu sław jako jeden z najlepszych producentów i didżejów z kręgu tribal i progressive house.

Kolejnym gościem będzie Fusion F, który na drugiej edycji Warsaw Calling rozgrzał publikę do czerwoności swoimi płynącymi progresywnymi brzmieniami. Artysta ten wydający w takich wytwórniach jak Global Underground i Baroque Records z pewnością także i tym razem udowodni swoją wielką klasę. Imprezę jak zwykle rozkręcać będą rezydenci cyklu Kosma i Bobby.

Startujemy o 21:00, do północy wjazd 10 zł! Przyjdź, sprawdź, zobacz, stwórzmy razem nowy WARSZAWSKI STYL!

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Warsaw Calling presents RUI DA SILVA! Warszawa

Cohen i Kobiety \ Warszawa

Pn, 30 marca 2020
godz: 20:30

Warsaw Calling presents RUI DA SILVA! Warszawa

KARAŚ/ROGUCKI – Warszawa

Śr, 08 kwietnia 2020
godz: 19:00

Warsaw Calling presents RUI DA SILVA! Warszawa

Nitzer Ebb / 09.04 / Progresja

Cz, 09 kwietnia 2020
godz: 18:00