Metalheadz / Ulterior Motive LP Launch Party

Clubbing
Drum n Bass

Sobota, 11 października 2014
godz: 22:00

Basen

ul. Konopnickiej 6, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

11 października w klubie Basen w Warszawie usłyszycie najwyższej klasy DnB, prosto z Metalheadz – czołowej i najbardziej uznanej wytwórni płytowej w Wielkiej Brytanii, której założycielem jest sam Goldie oraz Kemistry & Storm. Będzie to jedyna w Polsce impreza Metalheadz, promująca debiutancki album światowego duetu Ulterior Motive „The Fourth Wall”, którego premiera zaplanowana jest na 6 października br.
METALHEADZ | ULTERIOR MOTIVE „The Fourth Wall” LP Launch Party
11/10/2014 |  Basen Warszawa
METALHEADZ:
ULTERIOR MOTIVE
JUBEI
HEIST
ANT TC1
REZA
MC DRS
+
SHINOBI CREW:
CONNECT
PITCHSHIFT
POISON
MC AOB
MC ANDLAR
————————————————————————————-
METALHEADZ
To pionierska i najbardziej uznana wytwórnia płytowa w Wielkiej Brytanii. Założona w 1994 roku przez Kemistry & Storm i Goldie. W lipcu 1995 roku label wystartował z autorską imprezą Metalheadz Sunday Sessions, która osiągnęła status legendy w londyńskim klubie Blue Note. Metalheadz zrzesza największe talenty drum & bass’owej sceny, pod ich szyldem wydają tacy uznani artyści jak m.in Photek, Dillinja, PEshay, Alex Reece, Wax Doctor, Lemon D, Hidden Agenda, Ed Rush. Więcej na www.metalheadz.co.uk
ULTERIOR MOTIVE
Czołowi artyści sceny DnB. Duet, który jak nikt inny potrafi wydobyć najlepsze smaki podziemnego, ciemnego drum & bass’u i zaprezentować je w wydaniu na najwyższym poziomie. Ich kariera nabrała tempa po wydaniu kawałków w wytwórniach Metalheadz, Subtitles i Critical. Ostatnio wydany singiel „M.I.R. (Make It Roll)” / „Given Contact”, promujący ich nowy album, już teraz jest określany kolejnym „killerem” DnB – oceńcie sami: https://soundcloud.com/metalheadz/sets/ulterior-motive-m-i-r-given.
Więcej na:
https://www.facebook.com/ulteriormotive.uk
https://twitter.com/ulterior_motive
https://soundcloud.com/ulterior-motive-uk
Występ Ulterior Motive wesprze silna reprezentacja Metalheadz czyli Jubei, Heist, Ant TC1, Reza, MC DRS oraz artyści odpowiedzialni za popularny cykl nocy DnB – Shinobi czyli Connect, Pitchshift, Poison, MC AOB i MC Andlar.
JUBEI
Obecnie jeden z najważniejszych członków rodziny Metalheadz. Synonim najlepszej muzyki DnB. Jego produkcje i sety charakteryzuje precyzja i znakomity warsztat. Swoją muzykę prezentował w najlepszych klubach i na najważniejszych festiwalach DnB na świecie.
https://www.facebook.com/PaulJubei
https://twitter.com/PaulJubei
HEIST
Karierę DJ’a rozpoczął ponad 15 lat temu. Od samego początku jego kawałki wydawane były w wielu uznanych wytwórniach muzycznych, m.in. Metalheadz czy Ganja Records. Niewątpliwym sukcesem są także jego liczne kolaboracje z innymi cenionymi artystami jak Goldie, Roni Size czy Pendulum.
https://www.facebook.com/JimHeist
https://twitter.com/JimHeist
ANT TC1
Współzałożyciel Dispatch Recordings, a także manager Metalheadz oraz słynnych festiwali Outlook i Dimensions. Na scenie muzycznej od 1993 roku. Dzięki audycjom radiowym zyskał popularność i rzeszę fanów, a także dotarł do najlepszych światowych wydawnictw muzycznych. Obecnie jego produkcje doceniane są na całym świecie – od Tel Aviv aż po UK, gdzie jest regularnym bywalcem.
https://www.facebook.com/AntTC1
https://twitter.com/AntTC1
REZA
DJ, producent z Gdańska. Reprezentant wytwórni CX Digital, którą prowadzi wspólnie wraz z legendą sceny drum & bass – Loxy. Jego produkcje regularnie pojawiają się w setach takich postaci jak Goldie, Marcus Intalex, Loxy, Doc Scott czy Lenzman. Jest pierwszym Polakiem, który zagrał swój set podczas legendarnej Renegade Hardware Night w Londynie. Rok 2013 był zdecydowanie przełomowym dla tego artysty ze względu na produkcje, które pojawiły się nakładem tak znakomitych wytwórni jak Metalheadz, 31 Recordings czy Samurai i zaowocowały nominacja do prestiżowej nagrody Best Newcomer Producer 2013 w plebiscycie Drum & Bass Arena Awards.
https://www.facebook.com/rezadnb
MC DRS
Wszechstronny artysta, MC i autor wielu tekstów, obecny na scenie od ponad 15 lat. Był związany z legendarną wytwórnią Good Looking, a w ostatnich latach stał się integralną częścią Soul:r, nagrywał z Mist:ical, Calibre, Marcus Intalex i Lynx & Kemo, a także występował jako rezydent podczas imprez Soul:ution i A Bunch of Cuts. DRS jest także szefem wytwórni Estate Recordings w Manchesterze, częścią hip-hopowej załogi Broke’n’English oraz artystą szanowanym za jego własne nagrania z Need For Mirrors „DFTF” wydane przez Metalheadz.
https://www.facebook.com/pages/Fams-of-MC-DRS/202422129920017
https://twitter.com/mcdrs
CONNECT
Muzykę DnB, jungle i old school miksuje już od ponad 20 lat. Na swoim koncie ma rezydentury w najbardziej uznanych klubach północnej Anglii oraz podczas słynnych nocy Shinobi DnB. Pasja do muzyki i umiejętność tworzenia mega energetycznych setów spowodowały, że miał okazję zaprezentować się w wielu liczących się miejscach na klubowej mapie Europy.
PITCHSHIFT
Pierwsze kroki stawiał w 2004 roku, a już dekadę później zbudował solidną pozycję na scenie DnB. Cecha charakterystyczna jego setów to połączenie najnowszych trendów z „perełkami” z dawnych lat. Pitchshift jest także założycielem największego drum & bass’owego blog’a DnB Blog (http://dnbblog.co.uk/).
POISON
Weteran sceny rave i jungle w Wielkiej Brytanii, pionier muzyki w rodzinnym mieście Hull. Autor audycji muzycznych w pirackich rozgłośniach radiowych, promotor mocnych brzmień w wielu klubach. Występował m.in. z Jazzy Jay, DJ SY, Randall, Scott Brown, Danny Byrd, NU:Tone& Logistics.
MC AOB
Znany jako założyciel Shinobi DnB, najbardziej rozpoznawalnego i najdłużej funkcjonującego cyklu nocy DnB w północnej Anglii. W ciągu ostatnich 12 lat wystąpił z największymi nazwiskami sceny DnB na świecie. AOB nawiązuje ze swoją publiką niesamowitą więź, a jego występy to dawka niekończącej się energii.
MC ANDLAR
Swoją karierę rozpoczął 10 lat temu w Leeds, prezentując swoje pierwsze sety w małym, pirackim radiu. W ciągu ostatniej dekady może pochwalić się rezydenturą na festiwalu Outlook oraz na wielu innych imprezach DnB w północnej Anglii, a także wspólnymi występami z Andy C, Noisia czy Hazard.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Metalheadz / Ulterior Motive LP Launch Party Warszawa

KARAŚ/ROGUCKI – Warszawa

Śr, 08 kwietnia 2020
godz: 19:00

Metalheadz / Ulterior Motive LP Launch Party Warszawa

Nitzer Ebb / 09.04 / Progresja

Cz, 09 kwietnia 2020
godz: 18:00

Metalheadz / Ulterior Motive LP Launch Party Warszawa

Airways

Wt, 14 kwietnia 2020
godz: 19:00

od 59 PLN
Metalheadz / Ulterior Motive LP Launch Party Warszawa

Nicola Cruz LIVE

Śr, 15 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 99 PLN