TUBE & BERGER

Clubbing
Deep house House Tech House

Sobota, 15 czerwca 2013
godz: 22:00

Cząstki Elementarne

ul. Przeskok 2, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

TUBE & BERGER

Dorastający w malutkim industrialnym mieście w Niemczech i przeciwstawiający się chandrze, Tube & Berger, alias Arndt Roerig i Marko Vidovic, zajęli się muzyka we wczesnym wieku. Gdy w latach 90-tych muzyka house i techno uderzyły w miasto Aron i Marko występowali wówczas jako punk- owy zespół mając zaledwie po 16 lat.

Kierowani potrzebą produkowania muzyki elektronicznej ,pozytywny charakter i upór w dążeniu do celu doprowadził do wielkiego przełomu a zarazem sukces w 2004r. Kawałek „Straight Ahead” feat Chrissie Hyde znalazł się na szczycie US Billboard Dance Radio Charts a to doprowadziło do niezliczonej ilości booking-ów na całym świecie.
Najbardziej cenili sobie wolność w podejmowaniu decyzji i samodzielność w dokonywaniu wyborów na drodze muzycznej dlatego bez zobowiązań wobec wytwórni wpływających na ich twórczość czy też menadżerów goniących za pieniędzmi, postanowili założyć razem z Dj Juliet Sikora label noszący nazwie „ Kittball Records„.
Wytwórnia bardzo szybko odniosła sukces i odnalazła swoje miejsce pośród topowych Tech i Deep house- owych label-i ,a wyprodukowane przez nich utwory grane są przez wielu znanych Dj’s.

Trzech ‚Kittballers-ów zajmuje się również działalnością charytatywną .Odpowiedzialni są za projekt „It Began In Africa“. Projekt, który pomaga młodym Afrykańskim muzykom. Wydali dwie kompilacje, które przyjęto z ogromnym szacunkiem i wsparciem takich gwiazd jak: Timo Maas, Ida Engberg, Format B i Pirupa. Tube & Bergers „Free Tribe” singiel z tego projektu osiągnął szczyt Beatport charts i w ciągu kilku tygodni stał się międzynarodowym klubowym hitem.

Obecnie ich utwór ”Soulgood” jest wyróżniony w various Dj and download charts i można go oglądać na MTV Europe:

https://www.youtube.com/watch?v=EWUMdDWgdpc

Po 8 latach niekończącej się podróży, graniu w wielu w słynnych miejscach na świecie tj. (Cocoon Club-Frankfurt, Sankey’s-Manchester, Club A-Sao Paulo), Tube & Berger nareszcie wydali długo oczekiwany studyjny album “Introlution” zapowiadany jako świeże podejście do klubowego brzmienia pełen uczuć z punk-rock-owym wyważonym charakterem

https://www.facebook.com/tubeandbergerofficial
https://soundcloud.com/tubeandberger/sets/tube-berger-introlution

___________

SUPPORT:

Karl Mark
Tenessee
Mike P
Eastbam

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

TUBE & BERGER Warszawa

KARAŚ/ROGUCKI – Warszawa

Śr, 08 kwietnia 2020
godz: 19:00

TUBE & BERGER Warszawa

Nitzer Ebb / 09.04 / Progresja

Cz, 09 kwietnia 2020
godz: 18:00

TUBE & BERGER Warszawa

Airways

Wt, 14 kwietnia 2020
godz: 19:00

od 59 PLN
TUBE & BERGER Warszawa

Nicola Cruz LIVE

Śr, 15 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 99 PLN