Trio: Sudnik&Kowalski&Baczynska

Koncerty
Trio: Sudnik&Kowalski&Baczynska

Piątek, 24 stycznia 2020
godz: 20:00

Skład Butelek

ul. 11 Listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Trio: Sudnik&Kowalski&Baczynska

Skład Butelek
ul. 11 Listopada 22
Warszawa
24 stycznia 2020 r. (piątek)
godz. 20

wstęp: 20 zł

Niekonwencjonalna improwizacja na live electronics, instrumenty dęte i elektroniczne, perkusjonalia, misy dźwiękowe i głos.

Tadeusz Sudnik – live electronics. Muzyk, kompozytor, reżyser dźwięku w Studio Eksperymentalnym Polskiego Radia; realizował zamówienia kompozytorskie muzyki elektronicznej, jak również nagrywał muzykę teatralną, filmową i płyty. Współpracował także z MFM Warszawska Jesień i Polskim Towarzystwem Muzyki Współczesnej oraz takimi wykonawcami jak m.in.: Tomasz Stańko, Gary Thomas, Adam Pierończyk, Krzysztof Knittel, Andrzej Przybielski, Andrzej Bieżan, Helmut Nadolski.

Bartosz Kowalski (Kowalski-Banasewicz) – kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Mariana Borkowskiego oraz Podyplomowych Studiów Muzyki Filmowej, Komputerowej i Audiowizualnej w Akademii Muzycznej w Łodzi. Stworzył blisko sto kompozycji – symfonicznych, orkiestrowych, chóralnych i kameralnych. Jest laureatem głównych nagród w ponad dwudziestu krajowych i międzynarodowych konkursach kompozytorskich. Jako instrumentalista improwizujący (trąbka, kornet, waltornia, flety proste, fortepian, gitary, instrumenty elektroniczne) bierze udział w licznych koncertach i happeningach związanych z muzyką improwizowaną. Tworzy również w internecie pod pseudonimem „Bartmuz”.

Maya Baczynska (dr Maja Baczyńska) – muzyk, reżyser, autorka tekstów do utworów muzycznych oraz publicystycznych, poetyckich i prozatorskich. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Akademii Filmu i Telewizji, Laboratorium Reportażu Uniwersytetu Warszawskiego i Wajda School w Warszawie. Od 2019 roku związana z kadrą studiów podyplomowych Muzyka w mediach Collegium Civitas w Warszawie. Zastępca redaktor naczelnej w magazynie Presto. Muzyka Film Sztuka, redaktor naczelna Presto filmowego. Założycielka grupy filmowej MUDO Music Documentaries, laureatka nagród filmowych, teatralnych i poetyckich. Regularnie koncertuje w różnych składach, wykonując muzykę intuicyjną, na styku eksperymentu i tradycji (m.in. z Warsaw Gamelan Group, Signal to Noise Ratio, Przemkiem Daniłowiczem, Konradem Zientarą, Ruffem Libnerem, Krzysztofem Jerzakiem, Andrzejem Rejmanem, Bogdanem Halickim, Katarzyną Wilgos, Weroniką Regosz oraz Dagny Baczyńską-Kissas – w ramach „Koncertów pod gwiazdami” w Planetarium Centrum Nauki Kopernik i in.). Chętnie łączy brzmienia etniczne z elektroniką oraz improwizuje do spektakli teatralnych i tanecznych. Współprowadzi bloga „My Messages” z Pawłem Stroińskim . Interesuje się muzyczną terapią z użyciem mis dźwiękowych.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Trio: Sudnik&Kowalski&Baczynska Warszawa

Gruuv On feat. Vero Yagé

Wt, 18 lutego 2020
godz: 23:00

Trio: Sudnik&Kowalski&Baczynska Warszawa

Środek

Śr, 19 lutego 2020
godz: 21:00

Trio: Sudnik&Kowalski&Baczynska Warszawa

Mr Silla (Mum) w Warszawie

Śr, 19 lutego 2020
godz: 20:00

od 35 PLN
Trio: Sudnik&Kowalski&Baczynska Warszawa

We Are Radar: Jensen Interceptor

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:00