Samsung Music On Pres. Nick Warren

Clubbing

Piątek, 06 lutego 2009
godz: 22:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Już 6-ego lutego w klubie PIEKARNIA kolejna legenda muzyki elektronicznej prosto z wysp brytyjskich! Mowa o członku grupy Way Out West, która znów wydaje robiąc duże zamieszanie swymi produkcjami.

 

Nick Warren bo o nim mowa to też znana wytwórnia Hope Recordings której nie trzeba nikomu przedstawiać. Nie pomylisz tego DJa z żadnym innym. Muzyka, która gra to perfekcyjny miks dźwięków, które wgniotą Cię w ziemie. Nick Warren dorastał w otoczeniu muzyki punk, reggae i pop. Pod koniec lat 80 jego dusze opanowała muzyka house. Pochodzi z Bristolu gdzie razem z Jody Wisternoffem w 94r założyli Way Out West.

 

Nick to DJ z prawdziwej czołówki światowej. Gra we wszystkich najlepszych klubach świata i jest autorem wielu kompilacji takich jak np Global Underground czy Back To Mine. Nick Wareen nie stoi w miejscu, wręcz przeciwnie! Kocha to co robi i jest w tym najlepszy. Do tego nasz warszawski dobrze znany support w postaci Simon.S, Peres, GplusR, Leon i Easy. Widzimy się wszyscy w klubie Piekarnia!

 

Linki:
www.excession.co.uk
www.djnickwarren.com
www.myspace.com/nickwarrenhope
http://www.myspace.com/piekarnia
www.pieksa.pl
www.fructi.org
www.myspace.com/gplusr
www.myspace.com/simonspoland
www.myspace.com/peresdj
www.myspace.com/easysound