N-Type (Rinse.fm, Tempa/UK)

Clubbing
Drum n Bass Dubstep

Środa, 29 maja 2013
godz: 22:00

Cząstki Elementarne

ul. Przeskok 2, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

N-Type (Rinse.fm, Tempa/UK)

Dwukrotny zwyciężca plebiscytu na najlepszego dubstepowego DJ (2006, 2007), uznany producent, właściciel kilku labeli. Autor piątej składanki spod znaku „Dubstep Allstars’. W 2006 roku został wytypowany do nagrania specjalnego miksu na pierwsze urodziny dubstepforum.com. Jako DJ wywodzacy się z jungle prezentuje eksperymentatorski styl miksowania. W każdy wtorek miedzy 21 – 23 ( 22 – 00 czasu polskiego ) ma swoją audycję w hypowym londyńskim radiu Rinse.fm. Oczywiście pochodzi z południowego Londynu. W Warszawie zaprezentuje 2 godzinny basowy set z selekcja oldschoolwych i nowszych produkcji.

http://www.elasticartists.net/artist/n-type/

Support :

Think (New Moon/Deca Rhythm) Warszawa

Think to alias warszawskiego producenta i performera muzyki z pogranicza garage, dubstep i techno. Rafał Kłosiewicz, bo tak naprawdę się nazywa, jak do tej pory wydał EP w postaci 12″ vinyl nakładem New Moon Recordings, który zawiera remix stworzony przez Jack Sparrow, jedną z głównych postaci legendarnego już bristolskiego Tectonic. Został także osigowany przez Deca Rhythm z Bristol, gdzie wydał u boku takich nazwisk jak m.in. Headhunter, Arkist, Raiden, Jakes czy Dread MC. Zremixował jeden z numerów Pablo Bolivara oraz DFRNT.

Lubi współpracę z innymi artystami, stąd też praca z takimi osobami jak m.in. Novika.
Woli pracę w domowym studio nad produkcją muzyki niżeli wielkie estradowe występy, jednak udało mu się zagrać w wielu polskich klubach u boku takich sław i prekursorów gatunku jak Kode9, RSD, Phaeleh i wielu innych.

Hrabia +

Pan Hrabia! Nienormalny, nieokreślony, wspaniały! Generalnie puszcza latawce, ale lubi przypierdolić tak, że posypie się tynk! Nie wie, jak gra i co gra, ale najważniejsze, że podoba się to ludziom, którzy tłumnie stawiają się na jego parkiecie. Muzyczny innowator, renowator i skandalista. Uczestniczył w słynnej Totalnej Rozwałce, grał po drugiej stronie globu, współtworzy kultowe już „Kolacje czwartkowe” i prowadzi sobotnią audycję „Basstronauci” w warszawskim Radiu Kampus. Jest poligamistą- kocha electro, flirtuje z dubstepem, łączą go namiętne relacje z DNB, jego fetyszem jest techno, a podniecają moombahtony i trapy.

Grał na jednej scenie m. in. z: Major Lazer (USA), Ado (UK), Borgore (IL), Zombie Kids (ESP), Les Petits Pilous (FR), Boomzers (IT), Designer Drugs (USA), Cool Kids of Death, D4D, Late of the Pier (UK), SebastianemXXX (UK), Tomem Encorem…

Projekt plakatu / Gosia Stolińska
https://www.facebook.com/pages/higoszi/309168392428687

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

N-Type (Rinse.fm, Tempa/UK) Warszawa

KARAŚ/ROGUCKI – Warszawa

Śr, 08 kwietnia 2020
godz: 19:00

N-Type (Rinse.fm, Tempa/UK) Warszawa

Nitzer Ebb / 09.04 / Progresja

Cz, 09 kwietnia 2020
godz: 18:00

N-Type (Rinse.fm, Tempa/UK) Warszawa

Airways

Wt, 14 kwietnia 2020
godz: 19:00

od 59 PLN
N-Type (Rinse.fm, Tempa/UK) Warszawa

Nicola Cruz LIVE

Śr, 15 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 99 PLN