Gruuv On #16 feat. Mudriak ll Clodemephet QUICK Exhibit

Clubbing
Gruuv On #16 feat. Mudriak ll Clodemephet QUICK Exhibit

Wtorek, 10 grudnia 2019
godz: 0:00

Luzztro

Aleje Jerozolimskie 6, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wtorek (od słowa wtóry) znaczy „kolejny” i jak sama nazwa wskazuje jest kolejną okazją aby w swojskiej i domowej atmosferze naładować się pozytywną energią na cały tydzień.

Z takim właśnie założeniem powstał Gruuv On – czyli najlepszy wtorkowy cykl na świecie, na którym gospodarze TRSK i FVBN oraz ich goście dokonają szerokiego przeglądu gatunku tech/deep/house.

#najlepsze_wtorki_na_świecie

Guest (Warmup)
– Mudriak

To będzie wyjątkowy wtorek w Luzztro, bo wprowadzimy nowy element do historii tego miejsca.
Pamiętacie obraz wiszący w toalecie przedstawiający kobietę, na której każdy skupił swój wzrok choć przez chwile stojąc w kolejce? Niedawno pożegnała się z Luzztro. Teraz, aż łza spływa po policzku na widok pustej ściany.
Jest jednak wśród nas osoba, która przywróci tej przestrzeni tą ciepłą kobiecą obecność i czuwanie nad wami w najlepiej spędzonych tam chwilach.
Clodemephet Art przedstawi wam wybrankę ze swojej minionej wystawy obrazów pt. Chlamydia w Naprawie.
Po upływie kilku miesięcy od powstania tego obrazu, nawiązania jakiejś relacji, jakichś uczuć w stosunku do niego stanowczo uznała, ze Luzztro to miejsce, w którym ten obraz doskonale się wpasuje.
W związku z tą istotną dla nas chwilą zapraszamy wszystkich nowych oraz stałych bywalców, a także obserwatorów Clodemephet Art do Luzztro pod inną niż zwykle oprawą.
Będzie to ten wtorek, kiedy ciepło powitamy nową damę Luzztro, która miejmy nadzieje zostanie z nami na dobre i na złe 😈😈😈

Start: 23:00
Ticket: 20 ZŁ/PLNSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Gruuv On #16 feat. Mudriak ll Clodemephet QUICK Exhibit Warszawa

22.01 | Środek

Śr, 22 stycznia 2020
godz: 21:00

Gruuv On #16 feat. Mudriak ll Clodemephet QUICK Exhibit Warszawa

999: STAUB X COM

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00