Elektro-Funk Britain - Greg Wilson

Elektro-Funk Britain - Greg Wilson

Fabryka Trzciny

Grają: Greg Wilson, NO.107

start: 2009-11-07 21:00
miejsce: Fabryka Trzciny ul. Otwocka 14 Warszawa Polska
wstęp: free

7 listopada 2009 r. w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny wystąpi jeden z najbardziej wpływowych DJ-ów w Wielkiej Brytanii, Greg Wilson. Jako support zagra NO.107, jeden z pierwszych polskich DJ-ów grających muzykę electro. Impreza odbędzie się w ramach kampanii muzycznej BritainRocks organizowanej przez Brytyjską Centralę Turystyki VisitBritain oraz nisko-kosztowe linie lotnicze
Wizz Air.

 

Żeby dostać się na imprezę wystarczy zarejestrować się na stronie www.visitbritain.pl/britainrocks i  wydrukować bezpłatną wejściówkę. Liczba miejsc ograniczona! Start imprezy - godz. 21.00. Wejście za okazaniem wejściówki.
Celem kampanii, w ramach której organizowana jest impreza w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny, jest zaprezentowanie Wielkiej Brytanii jako prawdziwej mekki dla klubowiczów i fanów dobrej muzyki.

 

„Wielka Brytania to doskonała propozycja dla osób, które uwielbiają clubbing i chciałyby wybrać się gdzieś na szalony weekend z przyjaciółmi – mówi Joanna Sosnowska z VisitBritain. Lista ciekawych klubów zlokalizowanych na terenie Londynu, Liverpoolu, Manchesteru, Cardiff, czy Glasgow, w których codziennie odbywają się doskonałe imprezy, jest bardzo długa.

 

Wystarczy wspomnieć np. o londyńskim Miinistry of Sound (www.ministryofsound.com) , gdzie miksują najlepsi, światowej sławy DJ-e, czy Koko (www.koko.uk.com), klubie otwartym w dawnym teatrze Camden, gdzie grywali The Police, Siouxie, Coldplay czy Madonna. Organizując imprezę z udziałem Grega Wilsona chcemy przybliżyć polskim klubowiczom klimat brytyjskiego clubbingu – dodaje Joanna Sosnowska”.

 

W ramach kampanii osoby, które zarejestrują się na stronie www.visitbritain.pl/britainrocks oprócz bezpłatnych wejściówek na imprezę w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny wezmą dodatkowo udział w konkursie, w którym do wygrania jest muzyczny wyjazd do Liverpoolu dla 4 osób. Szczegóły na stronie  www.visitbritain.pl/britainrocks.

 

Greg Wilson
Greg Wilson jest jedną z czołowych postaci brytyjskiej sceny klubowej i jednym z najbardziej znanych i wpływowych DJ-ów w Wielkiej Brytanii. Swoją karierę rozpoczął w 1975 roku, w momencie, w którym niewielu jeszcze wiedziało, co oznacza słowo „DJ”.  Przez legendy muzyki klubowej, takie jak: Norman Jay, The Unabombers, czy Gilles Peterson uważany jest za jednego z największych wirtuozów deków w naszych dziejach. Grywał w największych klubach w Wielkiej Brytanii m.in. Electric Chair, Horse Meat Disco, Fabric, Asylum, Legend, a także Miinistry of Sound. Specjalizuje się w muzyce post-disco, electro funk oraz muzyce instrumentalnej. Oprócz tworzenia własnej muzyki i miksowania w klubach, zajmuje się także produkcją muzyczną.

 

 

NO. 107 
Swoją przygodę z winylami rozpoczął w latach 90-tych. Jest jednym z pierwszych DJ-ów w Polsce grających i specjalizującym się w szeroko rozumianym stylu elektro. Miiksuje m.in. utwory A.Rothera, Dopplereffekt, Ladytron, Adult z takimi klasykami, jak: Kraftwerk, DAF, David Bowie czy Blondie. To także organizator wielu niezapomnianych imprez od undergroundowego cyklu „Hospital Unit” po reaktywacje Kapitana Nemo.  Supportował występy takich gwiazd, jak: DMX Krew, Sneak-Thief, Orgue Electronique, Schwefelgelb, Roboty, Adam Sky, Kiko, Adriano Canzian i wielu innych.

 Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Zdjęcia

MUM - koncert

MUM - koncert
04.03.2008

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.