CAŁUJĘ RĄCZKI, czyli Dzień Kobiet w Huśtawce

Clubbing

Piątek, 01 marca 2013
godz: 20:00

Huśtawka

ul. Bracka 20A, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

OBYWATELKI I OBYWATELE!
W imieniu ludu pracującego miasta stołecznego Warszawy wzywamy do obchodów Dnia Kobiet w klubie Huśtawka. Tego dnia doceniamy kobiety pracujące i imprezujące!
Goździk dla wszystkich przodowniczek imprezy, czyli pierwszych 300 Pań. Ustawcie się w kolejce, bo taka okazja już się nie powtórzy! Ponadto, zapraszamy do zabawy we flirt towarzyski. W programie losowanie kartek na alkohol spod lady i wizualizacje na podstawie zdjęć kobiet pracujących.
Niezastąpione towarzyszki DJ Girls M.TINTO & Gama zapewnią dancing pod hasłem Motylem Jestem. Hity z polskich seriali czasów PRL’u, jako element muzyczny wieczoru.
M.Tinto to ważna osobistość na scenie klubowej. Grała za granicą (Chicago, Miami, Barcelona, Berlin, Leipzig) i podczas dużych festiwali (Heineken Open’er, Coke Live Festival). Pod koniec 2008 roku przeniosła się do Berlina będącego kolejną mocną inspiracją do jej twórczych działań. Gama jest jedną z niewielu kobiet za konsoletą. Interesuje się brzmieniami należącymi do gatunków: nujazz, downtempo oraz hip hop i nusoul. W swojej selekcji nie kieruje się jednak tym, co jest aktualnie popularne; najważniejsze dla niej jest stworzenie klimatu, aby wydobyć z ludzi spontaniczną zabawę. Była związana z kolektywem Beatsfriendly.
Uwaga! Tej nocy wszystkie rozmowy będą kontrolowane!
Komitet ds. Programów Rozrywkowych Klubu Huśtawka


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

CAŁUJĘ RĄCZKI, czyli Dzień Kobiet w Huśtawce Warszawa

KARAŚ/ROGUCKI – Warszawa

Śr, 08 kwietnia 2020
godz: 19:00

CAŁUJĘ RĄCZKI, czyli Dzień Kobiet w Huśtawce Warszawa

Nitzer Ebb / 09.04 / Progresja

Cz, 09 kwietnia 2020
godz: 18:00

CAŁUJĘ RĄCZKI, czyli Dzień Kobiet w Huśtawce Warszawa

Airways

Wt, 14 kwietnia 2020
godz: 19:00

od 59 PLN
CAŁUJĘ RĄCZKI, czyli Dzień Kobiet w Huśtawce Warszawa

Nicola Cruz LIVE

Śr, 15 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 99 PLN