Beng! Undertone obchodzi II urodziny!

Clubbing
Beng! Undertone obchodzi II urodziny!

Piątek, 13 grudnia 2019
godz: 20:00

Pogłos

Burakowska 12, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W grudniu 2017 roku zaczęliśmy nową erę. Powstało coś, co zabrało nam ostatnie dwa lata życia. A imię tej bestii to Undertone.

W związku z tym zapraszamy Was w piątek trzynastego na celebrację życia tego tworu. W ciągu tych dwóch lat przeprowadziliśmy wywiady z wieloma swoimi idolami, przesłuchaliśmy tysiące płyt i zjechaliśmy pół Europy za koncertami najciekawszych artystów. No i przede wszystkim spędziliśmy niezliczone godziny na kłótniach czy fajniejsze są wymalowane goty, czy indie wąsacze. Teraz chętnie usiądziemy na kanapie i posłuchamy Waszych życzeń 😉 A tak naprawdę to będziemy zestresowani, czy wszystko idzie zgodnie z planem. Jedno jest pewne – cudownie będzie to świętować z naszymi fanami. Bo to wszystko dzieje się dzięki Wam!

A co zaplanowaliśmy?

Będą koncerty, będzie afterparty z Agatą i Krzyśkiem puszczającymi muzykę z jutuba, będzie wystawa i wiele innych, typowo urodzinowych atrakcji. Przez najbliższe dwa miesiące będziemy Wam je stopniowo ujawniać.

A tymczasem zapisujcie sobie piątek trzynastego w kalendarzach. I sobotę czternastego też, bo bawimy się do rana.

Zagrają:
Decadent Fun Club
Współczesny świat to śmietnik. Żyjemy w rzeczywistości pełnej przyspieszenia i wypaczenia. Być może nieprzypadkowo właśnie w tym momencie doszło do spotkania, w wyniku którego powstał Decadent Fun Club. Ich muzyka to chłodny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych muzycznych tradycji. Jedni doszukują się w niej wpływów post-punka i synth-wave’u, inni wrzucają do szufladki „dark pop”. Sam zespół ucieka od kategoryzowania swojej muzyki i określa ją jako emocjonalną karuzelę balansującą pomiędzy światłem i mrokiem.

LOVEGLOVE
„Love Glove to wycieczka w rejony, które wszyscy kochali, kochają i będą kochać. Z jednej strony to Smashing Pumpkins liźnięte przez Quicksand, z drugiej Nothing grane z werwą Rival Schools, a z trzeciej Deftones dla ludzi, którzy dzisiaj jarają się Turnstile.
Senne wokale, cięte riffy i popowa przebojowość.
Jeśli z nostalgią wspominasz noce, podczas których paliłeś pety w aucie pożyczonym od ojca, stojąc na opuszczonym parkingu przed zamkniętym McDonaldem, to właśnie ten zespół stanowi dla Ciebie najlepszą propozycję.”
Igor Grudziński – Noise Magazine, Mystic Art, Człowiek kontra napalm

HEY HATO
melancholijny, gitarowy pop. Człowiek z lasu wyprowadził się do wielkomiejskiej dżungli by pisać o wszystkich rzeczach, które trawią jego wnętrze:
Piosenki o nudnej niepewności
Piosenki o trujących roślinach
Piosenki o nieznanej przyszłości i przeszłości na kolorowych placach zabaw
Piosenki o kłamstwach i zaufaniu
Piosenki z chwytliwymi refrenami i przekornym charakterem

Jak mówi “ Moja muzyka zawsze będzie ważniejsza ode mnie. Ja gram na gitarze, śpiewam i tworzę teksty, próbując zwrócić światu uwagę, na kilka ważnych dla mnie spraw. Znacznie łatwiej jest mi zagrać piosenkę niż rozpocząć rozmowę czy wdać się w dyskusję. Na szczęście mam sporo dobrych piosenek” Właśnie wydał swoją debiutancką EPkę “Golden Flowers Golden Leaves”

Babies With Rabies! Party (electropunk)
Jesteśmy niczym. Jesteśmy wszystkim. Jesteśmy głupi. Jesteśmy błyskotliwi. Jesteśmy neurotyczni. Jesteśmy niedojrzali.
Jesteśmy awangardowi. Jesteśmy paranoidalni. Jesteśmy metafizyczni. Jesteśmy transcendentni. Jesteśmy impulsywni.
Jesteśmy odlotowi. Jesteśmy samoświadomi. Jesteśmy niestabilni. Jesteśmy paradoksalni.
Jesteśmy pogubieni we własnych głowach. Jesteśmy królami tego chorego świata.
Jesteśmy wszystkim tym, czym zawsze chcieliście być.
Jesteśmy wszystkim tym, czym nigdy nie chcieliśmy być.
★ Jesteśmy Babies With Rabies! ★
▻ Spróbujcie nas, a my spróbujemy was ◅

ᴡɪᴅᴍᴏɪᴅ
WIDMOID jest niekończącym się eksperymentem transfuzji przeżyć zapisanych w treści tętna do wnętrza fal dźwiękowych z gatunku raczej zimniejszych. Projekt powstał w wyniku zderzenia tożsamości obciążonych nadmiarem rozszczepionych emocji. Jego przeważnie syntetyczne i jednocześnie elastyczne brzmienie czynnie staje się nośnikiem silnej potrzeby bycia obecnym jak najmocniej w chaotycznej teraźniejszości, oraz rozwiązaniem własnej zagadki.

O klimat zadbają:
Glitter Confusion
Grupa artystów, która podejmuje próbę dialogu z zastaną rzeczywistością. Napędem działalności jest potrzeba eksploracji siły twórczej płynącej z indywidualności oraz pokojowy sprzeciw wobec krzywdzących aspektów społecznej presji. Każda ekspozycja jest nie tylko prezentacją prac i projektów poszczególnych twórców, ale również zaproszeniem do dyskusji i własnej interpretacji. Promujemy równość wszystkich istot, badamy i inspirujemy się kulturami świata. Wierzymy w ducha zero/less/waste.

Kiedy: 13 grudnia 2019, 20:00
Gdzie: Pogłos, Burakowska 12, Warszawa
Tax: 25 złSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Beng! Undertone obchodzi II urodziny! Warszawa

WWW 2020: Dax J

Sb, 28 marca 2020
godz: 23:30

Beng! Undertone obchodzi II urodziny! Warszawa

WWW 2020: Tom Rosenthal

Nd, 29 marca 2020
godz: 19:00