1500ma2 – 2nd B’day bash with Son of Kick, Martin Dawson, Catz N’Dogz

Clubbing

Czwartek, 10 listopada 2011
godz: 22:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

UWAGA!
Niestety na imprezie urodzinowej nie wystąpi, z powodu choroby Maceo Plex, zastąpi go za to Martin Dawson, równie utalentowany producent z Pets Recordings.
Oświadczenie:
Maceo Plex is going to be unable to do the gig this week..

he has been ill, and is undergoing tests at hospital to determine the cause..
he is going to be unable to travel for at least a week so i am having to cancel all his gigs this coming weekend.

Will Crosstown Rebels

zamiast niego zagraja :

na scenie main :

Martin Dawson (Get Physical, Moodmusic //Berlin) – LIVE
SLG (Pets) – LIVE

na scenie techno dubstep :

Tom Encore (Rottun, Concrete Cut)

Stało sie – nie jesteśmy juz nowym miejscem na warszawskim Powiślu – 10.11 stukną nam dokladnie 2 lata! Kończymy zatem z żartami i wiekiem niemowlęcym – zmieniliśmy akustykę wnętrza i możemy już oficjalnie oglosić, że zawiśnie u nas znany m.in. z londyńskiego Fabric system Martin Audio.
Programowo także nie odpuszczamy i obok największych gwiazd – a będzie ich w tym sezonie całkiem sporo – zobaczycie całą rzeszę uzdolnionych newcomerów. Profilowo nie zamierzamy się zmieniać – oscylujemy dookola niezależnej muzyki elektronicznej. Wszelakiej – od dubstepu przez drumnbass, disco, house po techno ze sporą dozą abstrakacyjnego i klasycznego hiphopu. Jeżeli po drodze urodzą się nowe gatunki – napewno będziecie mogli ich u nas posluchac.
W ciągu minionych 104 weekendów doświadczyliście nam wielu wzruszeń tak doskonale odnajdując się w naszych muzycznych propozycjach i dlatego urodzinowo oferujemy Wam 3 sceny z tym co lubimy sluchać i czego chcemy byście Wy tez sluchali ;).
Pets Recordings to nasz narodowy skarb – właściciele czyli duet CATZ N”DOGZ stworzyli oficynę, która regularnie oczarowuje selekcją, świeżoscią i dynamiką, czyli tym z czego koty i psy słyną najbardziej, oczywiście nie może zabraknąć ich na scenie tego wieczoru. Gościem specjalnym będzie MACEO PLEX – związany w wytwórniami Crosstownrebels, Visionquest czy Cocoon zachwyca produkcjami i należy do najciekawszych artystow mijającego roku. CHMARAWINTER są autorami jednego z hitów roku – ich „Powidło” wzrusza i wpada w ucho – live act jest conajmniej tak samo interesujący. Supportu udzielą rezydenci – EASYAUDIO i ojciec chrzestny misji 1500m2 – BSHOSA.
Na drugiej scenie zagoszczą brzmienia brytyjsko- berlińskie, a pierwsze skrzypce zagra na niej SON OF KICK. Londyński artysta zachwyca ostrościa produkcji, ale przede wszystkim niesamowitym scenicznym show, gdzie kotrolery midi + mikrofon to tylko punkt wyjścia do pełnego szaleństwa. Obok związanych z klubem rezydentów, supportu udzielą 2 stołeczne live acty – stojący za wytwórnią Phatt -THE SAME i właściciele Concrete Cut – SHOJU.
Na trzeciej scenie zarządzą brzmienia hip hop, baltimore i electro. STEEZ i TECHNIK- wiodące postaci polskiej sceny hiphop w duecie przeistaczają sie w zabójcze Dusty Digitall – czyli sample, które znacie podane na ostro – poprostu BOUNCE .
2 lata to niby podsumowanie, jednak naprawde to dopiero początek więc powinniście przyjść i świętować tak, jak nigdy do tej pory.
Main Stage – Pets Recordings Showcase : 
MARTIN DAWSON
CATZ N DOGZ (Pets, Get Physical, Dirtybird)
Chmara Winter (Pets) – live
bshosa (1500m2/detroitZDRoJ)
Easy Audio (1500m2/Ponton)

Techno/Dubstep Stage : 
SON OF KICK (MUTI / WAYWAY/UK) – live
The Same (Phatt) – live
Shoju (Concrete Cut) – live
Essence (Technosoul)
Mustnotsleep (Music of the future)
HipHop/Electro Stage :

DJ Steez (Rap History Warsaw) 
DJ Technik (Let Em Know)


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

1500ma2 – 2nd B’day bash with Son of Kick, Martin Dawson, Catz N’Dogz Warszawa

Cohen i Kobiety \ Warszawa

Pn, 30 marca 2020
godz: 20:30

1500ma2 – 2nd B’day bash with Son of Kick, Martin Dawson, Catz N’Dogz Warszawa

KARAŚ/ROGUCKI – Warszawa

Śr, 08 kwietnia 2020
godz: 19:00

1500ma2 – 2nd B’day bash with Son of Kick, Martin Dawson, Catz N’Dogz Warszawa

Nitzer Ebb / 09.04 / Progresja

Cz, 09 kwietnia 2020
godz: 18:00