Julia Marcell / Szczecin / Stara Rzeźnia

Koncerty
Julia Marcell / Szczecin / Stara Rzeźnia

Niedziela, 15 marca 2020
godz: 20:00

Stara Rzeźnia

Tadeusza Wendy 14, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

5 marca w Starej Rzeźni wystąpi Julia Marcell! Artystka zaprezentuje szczecińskiej publiczności materiał z nadchodzącej płyty “Skull Echo”, którą promuje singiel „Moment i wieczność”.

Najnowszy projekt Julii Marcell „Skull Echo” to płyta i film – tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę – elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem.

Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

Julia o projekcie: „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.”

„Moment i wieczność” to pierwszy singiel zapowiadający płytę “Skull Echo”. Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Julię i wyprodukowany przez Sputnik Studio.

ZAPRASZAMSprawdź inne wydarzenia @ Szczecin

Julia Marcell / Szczecin / Stara Rzeźnia Szczecin

Rave Pokoju

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 23:00

Julia Marcell / Szczecin / Stara Rzeźnia Szczecin

Block Party x Łomża | Szczecin

Pt, 26 czerwca 2020
godz: 17:00

Julia Marcell / Szczecin / Stara Rzeźnia Szczecin

KARAŚ/ROGUCKI – Szczecin [ZMIANA DATY]

Pt, 27 listopada 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN