House Your Body

Clubbing
House Your Body

Sobota, 21 grudnia 2019
godz: 23:00

Tanz Bar

3 Maja 18, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

? Mało jest na świecie rzeczy które łącza ludzi tak jak muzyka. Nie jest to żaden wyświechtany frazes, ale prawdziwa prawda i w myśl tej idei 21 grudnia trójka dj’ów z różnych muzyczny środowisk (i lokalizacji) udowodni, że potrafi się doskonale zgrać i wykreować wspólnie taneczny vibe. W chłodną grudniową noc rozgrzeją wasze ciała i dusze i pot gęsto poleje się na parkiecie.

Hasło przewodnie:
★ HOUSE YOUR BODY ★

Niewątpliwie house jest pojęciem bardzo szerokim i zawiera w sobie liczne podgatunki i dlatego występujące dj’skie gorące trio podzieli się z wami tym, co lubi w housie najbardziej. Dla każdego coś miłego i dla wszystkich dużo mocnych, tanecznych bitów.

Line up:
Joanna K
Daniel Stetting
Chic Electrique

? Joanna K to Szczecinianka z pochodzenia a obecnie mieszkanka Barcelony, gdzie współtworzy kolektyw dj’ski The House Party. W muzyce house czuje się jak Alicja w krainie czarów i uwielbia poszukiwania skarbów w zakurzonych stosach sklepów winylowych. Na nadchodzącej imprezie zaserwuję starannie wyselekcjonowane kawałki z gatunku garaż house’u. Z głośników zabrzmią fortepianowe i saksofonowe riffy oraz mocny, oldschoolowy beat.

? Daniel Stetting jest dj’em, producentem, promotorem i rezydentem Tanz Baru. Wraz z Maciejem Wunschem współtworzy Szczeciński label Sonda Records. Projekt skupia się na wspieraniu lokalnych talentów, a wydawana tam muzyka pomaga w poszukiwaniu i eksploracjach nowych przestrzeni w twórczości wydających tam artystów. Jako że każdy dj lubi sobie od czasu do czasu muzycznie poeksperymentować, tak więc tym razem, wyjątkowo, Daniel pokaże swoje house’owe oblicze.

? Chic Electrique to off – side’owy projekt dwóch dziewcząt, wywodzących się ze środowisk artystycznych, które zajmują się kompleksową sztuką kreowania imprez – począwszy od selekcji muzyki, wyboru miejsc, na kreowaniu atmosfery i dekoracjach kończąc. Chic Electrique zabierze Was do korzeni muzyki house – czyli disco, a dokładniej do włoskiej jego odmiany, prezentując katalog bardzo ciekawych wytwórni, takich jak Best Record Italy oraz Periodica Records.Sprawdź inne wydarzenia @ Szczecin

House Your Body Szczecin

Rave Pokoju

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 23:00

House Your Body Szczecin

Block Party x Łomża | Szczecin

Pt, 26 czerwca 2020
godz: 17:00

House Your Body Szczecin

KARAŚ/ROGUCKI – Szczecin [ZMIANA DATY]

Pt, 27 listopada 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN