Stanton Warriors

Clubbing
Breaks Drum n Bass Dubstep Electro

Piątek, 06 marca 2015
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Stanton Warriors w kręgach muzyki breakbeat od wielu lat uznawani są za absolutny numer jeden. Ze swoimi występami zjeździli cały świat, za każdym razem doprowadzając do euforii roztańczone tłumy.

Dominic Butler i Mark Yardley, to pionierzy dźwięku, który załamał wszystkie zasady w 1998 roku, kiedy to duet przerobił, przekręcił i połamał brzmienie garage, dając światu dudniące basy i mocno uderzające bity o iście niszczycielskim charakterze (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu). W 2001 roku, duet zaprezentował niezwykły mix-album „Stanton Sessions”, który został wydany w XL Recordings. Było to wydanie na tyle dobre, że zdobyło tytuł najlepszego albumu podczas Dance Star Awards, a także później podczas Muzik Mag Award, za każdym razem zostawiając w tyle renomowaną konkurencję. Album okazał się także najlepiej sprzedającym się albumem breakbeatowym w historii.

Podczas tworzenia własnyc produkcji, artyści współpracują ze znakomitymi wokalistami, jak Big Daddy Kane, Twista czy The Beatnuts, przekształcając brzmienie house, electro, hip -hop oraz funk w ich własne, „połamane” interpretacje. W 2006 roku pojawił się debiutancki album autorski duetu, „Lost Files”, który zyskał poparcie wśród wielu DJów oraz – co ciekawe – na wielu różnych scenach muzycznych. W tym samym czasie ukazał się drugi mix-album, zatytułowany po prostu „Stanton Sessions 2”, który szybko zgarnął największe wyróżnienia – za najlepszy album roku, ponadczasową kompilację roku oraz Breakbeatową kompilację roku.

http://www.stantonwarriors.com
https://www.facebook.com/stantonwarriors

Supporty: TBA

Bilety: 25 zł Przedsprzedaż / 30 zł W dniu imprezy.Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

Stanton Warriors Sopot

Stranger (NL) | The Meaning Of Rave

Sb, 22 lutego 2020
godz: 22:00

od 20 PLN
Stanton Warriors Sopot

DJ Deeon: One Night In The Ghetto

Sb, 29 lutego 2020
godz: 22:00

od 30 PLN
Stanton Warriors Sopot

DVS1 (USA) by Plured x Playground

Sb, 07 marca 2020
godz: 23:00

od 30 PLN
Stanton Warriors Sopot

BLACK SUN EMPIRE

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 23:00

od 39 PLN