Spektrum pres. Glasse / LuLu Malina / Ricardo / Luke Erb

Koncerty
Spektrum pres. Glasse / LuLu Malina / Ricardo / Luke Erb

Piątek, 15 listopada 2019
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Spoglądając w słownik PWN możemy przeczytać, że spektrum to uporządkowany zbiór zjawisk, pojęć, ale także zakres lub zasięg danego zjawiska… Do zbytnio uporządkowanych nie należymy, natomiast gwarantujemy zabawę o niewidzianym do tej pory zasięgu!

W naukowym podejściu spektrum to również widmo optyczne. Tej nocy, za sprawą dekoracji oraz rozszczepienia światła emitowanego bezpośrednio ze źródła, wnętrza Sfinks700 zostaną odkryte na nowo.

A teraz trochę mniej naukowy opis nadchodzących wydarzeń. Już w piątek 15 listopada wspólnie robimy dziką rozpierduchę i rozwalamy tę legendarną budę. Za muzyczny demontaż czterech ścian Sfinks700 odpowiadają:

MAIN:

· Glasse | BIG BOAT PARTY – niestrudzony żeglarz wielkich i większych łódek, pływających po zimnych akwenach morskich. Swoją niezwykle gorącą selekcją topi serca stałych bywalczyń nadmorskich kurortów.

· Luke Erb | Time2Fly Records – artysta, DJ, a przede wszystkim producent, którego określają ciepłe house’owe brzmienia. Swoimi numerami podbija azjatyckie listy przebojów, a jak głosi anegdota, już dawno byłby po swoim 10 tournee, tylko woli wygrzewać się na plażach Orłowa.

· LuLu Malina | Stardust – kobieta żywioł, zwana czasem diwą polskiej sceny muzyki elektronicznej. Jak dla nas, w młodości musiała mieć jakąś styczność z mocami nadprzyrodzonymi, a już na pewno z gwiezdnym pyłem, bo każdy jest set zabiera nas w kosmos. DJ’ka o prawdopodobnie najszerszym spektrum muzycznych zagrań na naszej rodzimej scenie muzycznej.

· Ricardo | BIG BOAT PARTY – żyjąca legenda, capo di tutti capi. Gdy przechadza się trójmiejskimi ulicami, nie może odgonić się od fanów chcących sobie zrobić z nim zdjęcie. Człowiek orkiestra, którego nie mogło zabraknąć na SPEKTRUM.

FONTANNA:

W naszym cyklu SPEKTRUM pragniemy przybliżać Wam rozmaite oblicza dźwięku, dlatego nie boimy się łączyć podczas jednego wydarzenia połamanych brzmień z płynącymi dźwiękami 4/4.

Fonannę przejmą miłośnicy głębokiego Drum and Bassu – ROS i DIA.
Ros jako pionier połamanych bitów w skali Polski, przez lata przesiewając najlepsze deepowe tracki, zawsze wie co w danym momencie jest gorące. Dia, kolekcjonerka winyli, propaguje starą szkołę i nie unika mocnego natarcia. Będa mieli przyjemność, opowiedzieć historię organicznego Drum & Bassu, gdzie stare przeplata się z nowym w stałym uśisku. Oboje znani z eskalacji mocy w swoich setach, rozważnego dozowania napięcia i słusznego uderzenia w odpowiednim momencie niczym Hitchcock! 😉 Jako zwolennicy estetyki w muzyce przeprowadzą ze soba całonocny dialog, a dzielące ich różnice wprowadzą różnorodność.

· Robert Ros
· Dia

Start : 22:00

Wstęp:
20pln do 00:00
25pln po 00:00Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

Spektrum pres. Glasse / LuLu Malina / Ricardo / Luke Erb Sopot

Karolina Czarnecka – Sopot

Sb, 23 listopada 2019
godz: 19:30

Spektrum pres. Glasse / LuLu Malina / Ricardo / Luke Erb Sopot

Kamp! w Sfinks700 – 30.11 / Live Tour

Sb, 30 listopada 2019
godz: 20:00

Spektrum pres. Glasse / LuLu Malina / Ricardo / Luke Erb Sopot

Sonbird / Sopot / 07.12.2019

Sb, 07 grudnia 2019
godz: 19:00

Spektrum pres. Glasse / LuLu Malina / Ricardo / Luke Erb Sopot

Adriatique

Sb, 14 grudnia 2019
godz: 22:00

od 60 PLN
Spektrum pres. Glasse / LuLu Malina / Ricardo / Luke Erb Sopot

One Night In Sopot X SNTS

Pt, 27 grudnia 2019
godz: 22:00

od 29 PLN