Lost Sound: Spektre + OC & VERDE

Clubbing
Lost Sound: Spektre + OC & VERDE

Sobota, 09 listopada 2019
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Czym jest Lost Sound? Grupą przyjaciół, kolektywem, ideą powstałą dawno temu, jedno jest pewne – jej współzałożycielem jest Jacek Rudnicki (Pekin), a imprezy sygnowane logiem „Lost Sound” nastawione są na ambitną muzykę, więc i tym razem należy spodziewać się takich dźwięków.

Jak już wspomnieliśmy działamy od bardzo dawna lecz w nieco undergroundowym wydaniu. Tym razem postanowiliśmy wyjść z podziemia i zademonstrować Wam trochę swoich możliwości.

Na pierwszy ogień przygotowaliśmy dla Was czwórkę wspaniałych DJ-ów, a za razem producentów z Wielkiej Brytanii, cenionych na całym świecie przez takich artystów jak Adam Beyer, Carl Cox, Pete Tong, Solomun, Sasha czy Maceo Plex. Są to dwa duety występujące pod nazwą SPEKTRE oraz OC & VERDE.

Całość dopełnimy obecnością swoją jak i naszych wspólnych przyjaciół z którymi tworzymy i występujemy na większości wydarzeń z LS w nazwie. 🙂 Do rzeczy:

– MAIN prezentuje się następująco:

SPEKTRE [Drumcode, Kraftek, Respekt /UK]
OC & VERDE [Truesoul, Octopus, Respekt /UK]

PEKIN [Lost Sound]
MAJAKOV [Electronic Revolution]
LARIX [Luzztro, BRWSH]

– …natomiast FONTANNA należeć będzie do:

GIGI [Instytut]
PETE WILDER [Lost Sound]
RYBSON [Taras]
JACEK BARTKOWSKY [Level]

Więcej informacji na temat artystów zaprezentujemy niebawem, tymczasem zapraszamy Was do lektury na temat naszych głównych „gwiazd wieczoru”.

…bądźcie czujni, i do zobaczenia na miejscu! 🙂

SPEKTRE [Drumcode, Elevate, Filth On Acid, Respekt /UK]

https://www.facebook.com/SpektreLive/
https://www.instagram.com/spektrelive/
https://soundcloud.com/spektrelive
https://www.beatport.com/artist/spektre/27956

Paul Maddox i Rich Wakley swoją muzyczną przygodę rozpoczęli dekadę temu, dziś są szanowanym i uznanym na całym świecie duetem wydającym swoje produkcje dla największych wytwórni zaczynając od Drumcode, poprzez Elevate, Filt on Acid, Unrilis oraz ich własną Respekt Recordings.
Produkcje Spektre zbierają uznanie wśród takich artystów jak Adam Beyer, Carl Cox czy Alan Fitzpatrick.
Przez prawie cały 2018 rok szczytowali na liście przebojów Techno jako jeden z głównych artystów Kraftek, a ich utwory -„Another Life” oraz remiks dla Y-Traxx – „Mystery Land” trafiły do Top 3 na portalu Beatport.
Unikalny styl Spektre często doceniany jest w takich miejscach jak Space Ibiza, Exit Festival, Pacha Buenos Aires i Burning Man. Podczas swoich występów często eksperymentują, co zawsze prowadzi do ekscytującego spektaklu. Swoje występy na żywo dokumentują, a następnie publikują podczas swojego podcastu zwanego Mutual Respekt.

OC & VERDE [Truesoul, Octopus, Suara, Bedrock /UK]

https://www.ocandverde.com/
https://www.facebook.com/ocandverde/
https://soundcloud.com/ocandverde
https://www.instagram.com/ocandverde/
https://www.residentadvisor.net/dj/ocverde
https://www.beatport.com/artist/oc-and-verde/549644

Mocno ugruntowani na światowych listach House i Techno.
Od czasu przebicia się w 2016 roku w wytwórni Hot Since 82 Knee Deep In Sound dzięki Essential New Tune i Beatport Number 1 – OC & Verde wydają dla takich wytwórni jak Truesoul, Octopus, Suara i Bedrock, jednocześnie zyskując wsparcie od takich artystów jak Adam Beyer, Solomun, Joesph Capriati, Maya Jane Coles, Sasha, John Digweed, Tale Of Us i Maceo Plex.
Ta spójność nie pozostała niezauważona, w szczególności przyczynił się do tego Pete Tong, kiedy to w 2017r. zaprosił duet OC & Verde na wywiad na żywo do studia BBC Radio 1.
Obecność OC & Verde w Radiu 1 obiła się dużym echem, a Danny Howard przyznał im wyróżnienie „Friday Fire” za ich przełomowy remiks utworu „Around You” Eli & Fur, który od tego czasu znalazł się w pierwszej dziesiątce Beatport Techno i doprowadzili do tego, że chłopcy zostali okrzyknięci „Nowymi nazwami” Pete’a Tonga na 2018 rok.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów


Lost Sound: Spektre + OC & VERDE | 9 listopada 2019 Sobota, Sfinks700

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

Lost Sound: Spektre + OC & VERDE Sopot

DJ Deeon: One Night In The Ghetto

Sb, 29 lutego 2020
godz: 22:00

od 30 PLN
Lost Sound: Spektre + OC & VERDE Sopot

DVS1 (USA) by Plured x Playground

Sb, 07 marca 2020
godz: 23:00

od 30 PLN
Lost Sound: Spektre + OC & VERDE Sopot

BLACK SUN EMPIRE

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 23:00

od 39 PLN
Lost Sound: Spektre + OC & VERDE Sopot

IOSound w/ EXTRAWELT LIVE by Temperamental

Sb, 18 kwietnia 2020
godz: 23:00

od 40 PLN