Hospitality – Sopot

Koncerty
Hospitality – Sopot

Piątek, 07 lutego 2020
godz: 23:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Hospital Records oraz illegalbreaks zapraszają na kolejną odsłonę HOSPITALITY w Polsce! Tym razem terapia w kurorcie nadmorskim Sopot.

Main room: 
METRIK 
GRAFIX 
ETHERWOOD
hosted by Ruthless MC

Support & Fontanna – info wkrótce!

*** Metrik *** 
Londyński producent Tom Mundell trafił pod skrzydła Hospital Records w 2012 roku i od tego czasu niezmiennie udowadnia, że zasługuje na miejsce w legendarnej wytwórni. Wcześniej wydawał także w Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio.Zakochany w muzyce fan syntetycznych dźwięków rodem z lat 80-tych, muzyki filmowej i oczywiście tanecznej. Od lat doceniany przez Radio One na czele z Annie Mac i Zane Lowe. W dyskografii Metrika znajdziemy remiksy kawałków takich artystów jak Prydz, John B, Camo & Krooked, Ayah Marar, Rockwell, DJ Fresh, Gorgon City czy Swedish House Mafia. 
www.metrikmusic.com

*** GRAFIX ***
Znany z formacji Fred V & Grafix, która dołączyła do rodziny Hospital w 2011 roku. Josh Jackson aka Grafix od ponad dekady należy do liderów gatunku, mając na koncie trzy wspólne albumy duetu. Po latach sukcesów obrał nowy kierunek jako artysta solowy, którego znakiem rozpoznawczym są dopracowane w każdym szczególe produkcje i mocniejsze, mroczniejsze dźwięki.
https://www.facebook.com/grafixmusicuk/

*** Etherwood *** 
Obecnie jeden z wiodących artystów na liście Hospital Rec. Inspiracje do zanurzenia się w świecie d’n’b znalazł w numerach Aphrodite, Photek, Logistics, Roni Size i DJ Hype. Pierwszym solowym albumem wywalczył sobie bezpieczne miejsce na scenie światowej i uznanie wśród czołówki producentów gatunku. Kolejne krążki trafiły na czołówki list popularności (pierwsze miejsce „Blue Leaves” na iTunes – muzyka elektroniczna) i ukazały majstersztyk Etherwood’a jako producenta (szczególnie stworzone w izolacji w Finlandii „In Stillness”).
https://www.facebook.com/etherwood

więcej informacji:
www.illegalbreaks.com
www.hospitalitydnb.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Hospitality – Sopot | 7 lutego 2020 Piątek, Sfinks700

Biletomat.pl
65 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

Hospitality – Sopot Sopot

Stranger (NL) | The Meaning Of Rave

Sb, 22 lutego 2020
godz: 22:00

od 20 PLN
Hospitality – Sopot Sopot

DJ Deeon: One Night In The Ghetto

Sb, 29 lutego 2020
godz: 22:00

od 30 PLN
Hospitality – Sopot Sopot

DVS1 (USA) by Plured x Playground

Sb, 07 marca 2020
godz: 23:00

od 30 PLN
Hospitality – Sopot Sopot

BLACK SUN EMPIRE

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 23:00

od 39 PLN