Depth Tones: Bredren | V Urodziny Breaky Vibes

Koncerty
Depth Tones: Bredren | V Urodziny Breaky Vibes

Piątek, 21 lutego 2020
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Budowanie społeczności to jeden z najmilszych aspektów organizacji eventów muzycznych. Na naszych wydarzeniach wystąpiło wielu artystów, ale nawiązało się równie wiele przyjaźni. Dziękujemy Wam, nasi odbiorcy, za obecność i to co wspólnie osiągnęliśmy!

Wkrótce dobijemy do pierwszego portu, jakim jest 5-ta rocznica naszej działalności. Przez te lata dojrzewaliśmy muzycznie, a wraz z nami i Wy, dlatego na luty 2020 przygotowaliśmy wydarzenie, które to symbolizuje. Po raz pierwszy na naszych urodzinach, prezentujemy najgłębszy wariant muzyki drum&bass w cyklu Depth Tones!

21 lutego w Sfinks700 wystąpi belgijskie trio Bredren. Szanowani na całym świecie, zarówno przez gatunkowych purystów, jak i początkujących „pielgrzymów”, wystąpią w Polsce po raz pierwszy! Królowie deep drum’n’bassu rozkochają w sobie zarówno tych, którzy w nocy potrzebują się wyszaleć, jak i takich którzy wolą po prostu zamknąć oczy w ciemnym pomieszczeniu i oddać się muzycznemu uniesieniu. Występ głównej gwiazdy jak zwykle okraszony będzie polskim supportem, a fontanna stanie się negatywnym odbiciem sceny głównej – tym razem to tam, wśród neurofunkowych uderzeń odnajdą się Ci, którzy mają najlepszą kondycję.

www.facebook.com/BreakyVibes

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Depth Tones: Bredren | V Urodziny Breaky Vibes | 21 lutego 2020 Piątek, Sfinks700

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

Depth Tones: Bredren | V Urodziny Breaky Vibes Sopot

Stranger (NL) | The Meaning Of Rave

Sb, 22 lutego 2020
godz: 22:00

od 20 PLN
Depth Tones: Bredren | V Urodziny Breaky Vibes Sopot

DJ Deeon: One Night In The Ghetto

Sb, 29 lutego 2020
godz: 22:00

od 30 PLN
Depth Tones: Bredren | V Urodziny Breaky Vibes Sopot

DVS1 (USA) by Plured x Playground

Sb, 07 marca 2020
godz: 23:00

od 30 PLN
Depth Tones: Bredren | V Urodziny Breaky Vibes Sopot

BLACK SUN EMPIRE

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 23:00

od 39 PLN