Mr.Polska x HouseRave | AZYL

Clubbing
Mr.Polska x HouseRave | AZYL

Sobota, 07 grudnia 2019
godz: 20:00

Azyl

Na Skarpie, Puszczykowo

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

🔥 Mr.Polska x HouseRave x Azyl 🔥

To nie sen, to nie mit, z pewnością także nie film. Największa domówka jesieni 2019 staje się faktem!

Azyl to ogromna posiadłość znajdująca się na Starym Puszczykowie. Willa o powierzchni ponad 580m2 wraz z 1800m2 ogrodem. Budynek jest dostosowany pod tego typu wydarzenia. Dodatkowo o bezpieczeństwo zadba profesjonalna ochrona.

Specjalnie przygotowane na ten wieczór dekoracje sprawią, że oddacie się pełni kolorów i blasku, pozostaniecie pod wrażeniem przerysowanych postaci. Mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się przybyć w oryginalnych stylizacjach.

Wyjątkowe wizualizacje.Koncert Mr.Polska, 3 różne klimatycznie sceny muzyczne. Kraftowe piwka, szprycer oraz foodporn. Zawitaj w Azylu i daj się zaskoczyć!

Strefa gastro:
Mr.Polska x HouseRave to coś więcej niż domówka. Karawan wrażeń oprócz Muzyków i cyrkowców przywiezie ze sobą prawdziwych Arcymistrzów zajmujących się kubkami smakowymi. Specjalnie przygotowane bary oraz foodtracki zaspokoją wasze wszystkie gastronomiczne pragnienia!

Wstęp 18+

Start 20:00, 7.12(sobota),
AZYL – ul. Na Skarpie, 
62-040 Puszczykowo.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Kup Bilety

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.