Wookie & Pussydog BDAY BASH!

Clubbing
House Tech House

Sobota, 17 października 2015
godz: 22:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

PussyDog & Wookie BDay
21 yrs of DJ Wookie & 15 yrs of PussyDog!

21 – liczba ta oznacza sukces, radość, szczęście, spełnienie. To liczba twórczości i kreatywności. Osoba mająca tę liczbę w portrecie numerologicznym może być obdarzana talentem artystycznym bądź literackim. Oznacza podróże, zmiany, ewolucję, zdobywanie wiedzy, samodoskonalenie. Liczba ta zapewnia opiekę i miłość.

DJ Wookie walczy już 21 lat na naszej scenie klubowej. Z kolei jego organizacja imprezowa PUSSYDOG założona wspólnie z Shamutem ma już 15 lat!

W tym czasie Wookster przetoczył się przez większość polskich klubów, zagrał z wieloma gwiazdami, przejechał się stylistycznie po wielu gatunkach muzyki elektronicznej. W ’94 po wstępnej fascynacji szeroko rozumianą i dopiero co poznawaną muzyką elektroniczną skoncentrował się na graniu minimal techno, grając z kilkoma młodymi dj’ami imprezy w klubie Eskulap, które przyciągały tłumy w każdy weekend. W latach 97-99 zafascynowany londyńskim 2step garage nieustannie zarażał nim niewielką, aczkolwiek bardzo elitarną publikę w malutkim klubie Post Dali.

W 2000 roku wraz z Shamutem zawiązał kolektyw PussyDog, który na swoje Pussystacje i El Choco, przez lata przyciągał tłumy spragnionych pozytywnych wibracji, do różnych wymyślnych miejscówek w celu nieskrępowanej, przesiąkniętej hedonizmem zabawy 🙂
Wookie jest obecnie klasyfikowany jako DJ „housowy”, czego bardzo nie lubi, jako, że nigdy nie ograniczał się do jednego stylu w swoich setach. Zawsze starał się czerpać z różnych źródełek. Dlatego też tradycyjnie skład dj’ski na urodzinowej imprezie będzie bardzo zróżnicowany, co pozwoli Wam usłyszeć zarówno housowe klasyki, sztosy techno, 2step, garage czy deep house.

Gościnnie zagrają m. in:

Benda
Bra-H
CJ
ConradQ (Muno.pl)
Haze (Pierogi Rec.)
Juniore
Mental
Robert Busha (BBB)
Sick Live!
Shamut
Tommy (Breakbeat Propaganda)
Wookie
and more guests!

17.10 (sobota)

start 22:00

Bilety: 20 zł / karty klubowe 15 zł

Zaproszenia, lista VIPussy, karty srebrne SQ – free

UWAGA!
Osoby zapisane na listę FB do 23:00 wstęp FREE!
Listę zamykamy w sobotę o godz. 20:00Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Wookie & Pussydog BDAY BASH! Poznań

Rebeka

Pt, 03 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 35 PLN
Wookie & Pussydog BDAY BASH! Poznań

Bass Astral x Igo Ensemble | Poznań

Śr, 08 kwietnia 2020
godz: 18:00

Wookie & Pussydog BDAY BASH! Poznań

JFDR | Poznań

Nd, 19 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 45 PLN
Wookie & Pussydog BDAY BASH! Poznań

Patrick The Pan

Cz, 07 maja 2020
godz: 19:00

od 35 PLN