Technokracja robi after #4

Clubbing
Technokracja robi after #4

Sobota, 14 grudnia 2019
godz: 6:00

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Znacie ten moment, gdy jesteście w szczytowej fazie lotu w swoim ulubionym klubie a nagle muzyka stop, światła na pełną moc i znajdujecie się na zewnątrz ze znajomymi bądź obcymi ludżmi, którzy unasząc pytająco brwi szepczą jedno najbardziej pożądane słowo… „after”.
Słońce zaczyna wypalać Wam oczy, na ulicy jeżdżą te rzeczy na czterech kołach, których nazwy nie pamiętacie ale macie to w dupie, bo 100% mocy obliczeniowej Waszych mózgów jest zaangażowanie w odzyskanie odpowiedzi na pytanie jak uzyskać jeszcze trochę endorfin. Najgorsze jednak nadchodzi na ulicach, gdzie zaczynają pojawiać się Oni – chordy zwykłych ludzi. Wiecie, że są spoko ale w tym momencie zasada jest prosta, jeśli dojdzie do kontaktu to będzie jak z materią i antymaterią – to jebnie! Oni pędzą do pracy, na zakupy bądź na uczelnie a Wy w żadnym z tych miejsc nie chcecie teraz być i bądźmy szczerzy, te miejsca nie są gotowe na Was.
Ale jest nadzieja, macie przecież jeszcze trochę mocy, mozna wznowić lot, mózg odpala i leci na turbo obrotach i WTEM! Przypominacie sobie, ze czytaliście o takiej sytuacji w opisie afterowego wydarzenia formacji Technokracja w klubie schron. Koło się toczy życiem a Wy trafiacie tam gdzie powinniście.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Technokracja robi after #4 Poznań

Tensal | Tama

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00

Technokracja robi after #4 Poznań

P!L pres. VIELD live!

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00

Technokracja robi after #4 Poznań

Pleasurekraft | Tama

Sb, 01 lutego 2020
godz: 23:00

Technokracja robi after #4 Poznań

RONNIE FERRARI | PADEREK

Śr, 05 lutego 2020
godz: 20:00

od 30 PLN