Schro_NOC / Roman, Milena Głowacka LIVE / 12 non stop!

Clubbing
Schro_NOC / Roman, Milena Głowacka LIVE / 12 non stop!

Piątek, 15 listopada 2019
godz: 23:59

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, odpalamy przedbiegi przed 14h urodzinowym ravem w wymiarze 12h non stop!

Nowy pomysł na oryginalną Noc Rezydentów, podczas której wybrani rezydenci klubu Schron będą odpowiedzialni za zaproszenie swoich muzycznych gości. I tak, na pierwszej edycji naszej firmowej imprezy Schro_NOC dwie sceny zaplanowali Theo Kojak oraz EnigmatiC.

Ten pierwszy, rozpoznawany z mocniejszego uderzenia, zaprosił dobrze znaną w Poznaniu polską producentkę, na co dzień mieszkającą na Islandii – Milenę Głowacką, która zagra tego dnia 90 minutowy opening w formie Live. Wyróżniająca się hipnotycznym stylem, związana z takimi wytwórniami jak Semantica czy berlińską About Blank, w charakterystycznym dla siebie stylu otworzy tę noc.

Obok niej swoją mocniejszą selekcję przedstawi gość z dalekiej Gruzji – Roman, booker i rezydent techno mekki tamtego regionu – Khidi. Klub mimo stosunkowo młodej historii, stał się wizytówką podziemnego Tbilisi, a rezydentura znanych postaci jak Regal czy Boston168 to potwierdzenie wysokich aspiracji. Klub posiada także stołecznych rezydentów, których można podziwiać w ich autorskiej sesji Boiler Room, która z miejsca stała się z jedną z najciekawszych w katalogu. Nie bez kozery scena w stolicy Gruzji stawiana jest obok takich miast jak Berlin czy Londyn, porywając swoją autentycznością oraz oddanym tancerzom.

Całości dopełnią Juerga oraz Theo Kojak, w charakterze gospodarza i zamykającego tę noc.

Na drugiej scenie, rządził będzie Enigmatic. Który postawił na polską klasykę, czyli damę polskiej elektroniki Senthię oraz Keczupa, związanego z klubem Transformator. Obie postaci mocno osadzone w scenach z Wrocławia czy Krakowa, zręcznie lawirując między house i techno, nie bojąc się nawet innych gatunków. Ta scena na długie sety i porywający closing obu Panów. Przed 12:00 nie zejdziemy z parkietu!

Znak jakości gwarantowany.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Schro_NOC / Roman, Milena Głowacka LIVE / 12 non stop! Poznań

Anomalia, FPM8, Meskalina

Nd, 08 grudnia 2019
godz: 19:00

Schro_NOC / Roman, Milena Głowacka LIVE / 12 non stop! Poznań

Burleska w/ Lillet L’amour | Próżność

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00

od 49 PLN