Schro_NOC // Moniker Live/ Rafique

Clubbing
Schro_NOC // Moniker Live/ Rafique

Sobota, 21 grudnia 2019
godz: 23:59

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Druga edycja naszej nocy rezydentów będzie dowodzona przez KAJKO oraz Boarding Pass. Panowie stylistycznie dopasowali swoich gości, tak aby dwie różnorodne sceny doskonale się uzupełniały.

Na górze swój elektroniczny live zaprezentuje Moniker (MNKR) związany z kultowym, poznańskim zespołem Muchy w postaci duetu Szturomski i Wiraszko.

Pierwszy swoją długą fascynację syntezatorami i prądem zmaterializował w postaci bitów i kompozycji do głosu wokalisty i autorskich tekstów. Dla drugiego, po 5 albumach z Muchami, to długo zapowiadany, elektroniczny materiał.

Obaj odkrywają w MONIKERZE – poprzez świetnie brzmiącą, elegancką muzykę taneczną i
niebanalne słowa – swoje, do tej pory skryte, klubowe miłości. Skojarzenia? Gus Gus i Moderat powiedzą dużo, ale nie wszystko.

Obok nich zaprezentuje się młoda lokalna krew w postaci Hoffiana, który niedawno wygrał konkurs DJski organizowany przez nas podczas 2.Urodziny Schronu: Marcus Worgull /Innervisions/ 14h non stop! oraz gospodarz Boarding Pass. Jego korzenie z gitarą oraz prywatna znajomość z Muchami zaowocuje tutaj kolejnym romansem muzyki elektronicznej i gitary.. a może i dwóch?

Na dole za mocne uderzenie odpowiadać będzie gospodarz KAJKO, który zaprojektował swój line up dzięki pochodzącemu z Gdyni Rafique który jest wierny płycie winylowej od 19 lat. Wraz z nimi dobrze znani w mieście PLEBS, którzy kręcą nie tylko dobrymi płytami!

Po raz kolejny udowadniamy, że nasi rezydenci to nie tylko świetna selekcja, ale też obycie w krajowej scenie, która ma wiele do zaoferowania. O tym przekonacie się już 21 grudnia!

Scena Górna:
Moniker LIVE (MNKR) / Muchy
Hoffian
Boarding Pass

Filtrownia:
Rafique
PLEBS
KAJKO



Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Schro_NOC // Moniker Live/ Rafique Poznań

Tensal | Tama

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00

Schro_NOC // Moniker Live/ Rafique Poznań

P!L pres. VIELD live!

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00

Schro_NOC // Moniker Live/ Rafique Poznań

Pleasurekraft | Tama

Sb, 01 lutego 2020
godz: 23:00

Schro_NOC // Moniker Live/ Rafique Poznań

RONNIE FERRARI | PADEREK

Śr, 05 lutego 2020
godz: 20:00

od 30 PLN