Pussystacja

Pussystacja

SQ klub

Grają: Keta Wookie Marcin Gańsko – sax/trąbka CJ – live perkusja Creamer

start: 2018-01-20 22:00
miejsce: SQ klub ul. Półwiejska 42 Poznań Polska
House
20 stycznia po krótkiej przerwie do SQ powraca Pussystacja!
To imprezowy cykl z najdłuższym stażem w Poznaniu, którego założeniem jest prezentowanie ciekawej elektroniki i pozytywnych brzmień o stricte tanecznym charakterze!

Tej nocy muzyczne stery przejmą Wookie i Keta, wspierani przez instrumentalistów – Marcina Gańko na saxie i trąbce oraz CJ’a (live perkusja).

#######

20.01 (sobota) Pussystacja!

Keta
Wookie
Marcin Gańsko – sax/trąbka
CJ – live perkusja

chillroom: Creamer

start: 22:00

bilety: 20 zł do 23:30 / 25 zł po 23:30 [karty klubowe i lista vipussy 20 zł] / dziewczyny do 23:00 wstęp FREE!

#######

Pussystacja to jedna z nastarszych imprez klubowych w Poznaniu. Jej początki sięgają 2001, kiedy to poznańscy housiarze Shamut i Wookie zawiązali kolektyw Pussydog, zasiewając zamęt na wielkopolskiej scenie. Pierwsza PUSSYSTACJA odbyła się 9 marca 2001 w nieistniejącym już klubie MO, jej gościem był Glasse a impreza pobiła miejscowy rekord frekwencji. Jedne z pierwszych edycji imprezy odbywały się na Tarasie Widokowym na 18p AE, tworząc z tego miejsca legendarną już „imprezownię” miasta. Impreza często zmieniała lokale aby w końcu zakotwiczyć w starym dobrym Eskulapie a po przeprowadzce klubu, w nowym SQ. Od samego początku najważniejszą ideą imprez była niczym nieskrępowana, pozytywna zabawa. Pussystacja to zawsze nowoczesne rytmy muzyki elektronicznej, których główną cechą jest pozytywne brzmienie i stricte taneczny charakter. Pussystacja nigdy nie ograniczała się do prezentowania tylko jednego stylu muzycznego, jest zawsze eklektyczna i czerpie z wielu odmian muzyki „klubowej”.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.