¡Hola Amigos! #2 pres. Lexlay (Happy Techno) / 19.01 / TAMA

¡Hola Amigos! #2 pres. Lexlay (Happy Techno) / 19.01 / TAMA

Tama

Grają: Lexlay, tba

start: 2019-01-19 23:00
miejsce: Tama ul. Niezłomnych 2 Poznań Polska
wstęp: 30 PLN
Techno
¡Hola Amigos!

Zapraszamy najciekawszych artystów z półwyspu iberyjskiego. Prezentujemy różne odmiany techno, inspirujemy się brzmieniem rozpowszechnianym przez takich artystów jak Paco Osuna, Denis Crus , Chus & Ceballos, Dosem czy Coyu, który już gościł w murach Tamy. Pokazujemy techno w jego radosnej odsłonie, pełnego słonecznego vibe’u!

Bohaterem drugiej edycji będzie twórca marki Happy Techno - Lexlay! Nasz gość pochodzi z Barcelony i obecny jest na iberyjskiej scenie techno od ponad dekady, w trakcie której dzielił scenę z takimi artystami jak Carl Cox, Richie Hawtin czy Loco Dice, w najpopularnieszych klubach Madrytu, Barcelony i kultowej Ibizy! Jego muzyka będąca połączeniem housowej wesołości, południowego temperamentu i energicznego techno ukazywała się w takich labelach jak min. Snatch, Criminal Hype czy Klaphouse Records. Kilka lat temu powołał do życia projekt Happy Techno, który co sobotę zbierał setki entuzjastów szczęśliwego techno w największym klubie Barcelony - City Hall! Z czasem Happy Techno przerodziło się w wytwórnie w której swoje utwory wydawali min. Joeski czy Oscar L (gość pierwszej edycji naszego cyklu!)

WSTĘP:
30 PLN
*Lista FB do północy za 20 PLN!
Listę zamykamy w dniu imprezy o 17:00.

--------

¡Hola Amigos!

¡Empezamos la nueva temporada en Tama!
Este invierno invitamos a los artistas más interesantes de la Península Ibérica.Presentaremos diferentes tipos de música techno. Nos inspiramos en sonidos creados por artistas tales como Paco Osuna, Denis Crus, Chus & Ceballos, Dosem, Coyu, el que ya ha visitado Tama. ¡Encontrareis techno alegre, lleno de sol y buena onda!


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.