BE Kolektiv pres. 4 x T(echno)

Clubbing

Piątek, 20 listopada 2015
godz: 21:00

Kotlovnia

Zamkowa 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

KONKRETY:

Ostatnio się trochę rozpędziliśmy i nie mamy ochoty zwalniać.
Chcemy was zabrać w kolejną podróż po najciekawszych elektronicznych brzmieniach.

Ta impreza różni się od pozostałych z wielu powodów:

>> Odbędzie się w schronieprzeciwlotniczm powstalym podczas II Wojny Swiatowej, mieszczacym się w samym centrum miasta.
>> Nie będzie duża; jest to pierwsza impreza w tym miejscu więc liczba osób w obiekcie będzie limitowana. Selekcja.
>> Będziecie mogli wpaść z własnym alkoholem.
>> Stworzymy tam mega magiczny klimat

Po wtóre:
>> Są to urodziny naszgo drogiego ziomeczka, który jest z nami od początku tej zabawy – Jędrka ♥
>> Opić także należy urodziny Majkela Plisa
>> Będzie to także ostatnia impreza przed wylotem Hromadki i Matixa, którzy chcieliby zbić kielona ze wszystkimi mordkami, za którymi będą bardzo tęsknic podczas swojej miesięcznej wyprawy.
Niby wcale nie tak długo, ale Święta – dość sentymentalny okres spędzą na drugiej półkuli, także liczą na moc pozytywnej energii.

4 x 4
4 x T (echno) !

> TAYLER – (( Audiopole ((TOR: Kollektiv (( Poznań –
Wystartował ze swoją przygodą dj-a w 2003 roku. Po drodze zaliczył kilka uniesień i miłości muzycznych. Do niektórych chętnie wraca wspomnieniami, o innych próbuje zapomnieć. Czasem choleryk, jednak w swoich setach potrafi być maksymalnie skupiony i perfekcyjnie dokładny. Delikatnie lawiruje po lekkich nurtach muzyki elektronicznej podkręcając czasem klimat aby nie zjechać zbyt lekko. Organizator Audiopola i innych cyklicznych imprez. Lubuje się w tech-house, deep oraz techno.
https://soundcloud.com/mark_tayler

> T. PICKER – (( Poznań(( Tomek Wróblewski – pochodzący z Poznania producent muzyki elektronicznej. Na początku kariery w 2006 r. tworzył i grał muzykę eksperymentalną.
Komponował także dla teatru. Obecnie jest bardziej skoncentrowany na deephouse, techno, minimal. W 2013 r. t.picker stworzył zespół elektroniczny Undertape,
którego nagrania powstają w jego własnym studio nagraniowym (undersound studio). Ostatnie solowe projekty t.pickera są eklektyczne, stanowią mix takich stylów
jak techno, house czy ambient. Wciąż poszukuje własnego, oryginalnego stylu.
https://soundcloud.com/t_picker

> THOMAS GRINDER – Pierwsze kroki w tworzeniu muzyki zaczął stawiać w drugiej połowie lat 90’tych. Zarażony starym minimalem i Detroit techno postanowił spróbować swoich sił na lokalnej scenie. Przez kilka następnych lat skupiał się już wyłącznie na produkcji nowych utworów po czym zawiesił działalność na kilka lat. Po przeprowadzce do Poznania postanowił reaktywować produkcję muzyki i około 2006 roku zaczęły powstawać nowe utwory. Duży wpływ na nowy materiał Tomka miała twórczość niedoścignionych pionierów stylu wonky techno z UK. Z czasem zaczął wydawać swoje utwory w różnych labelach, dzięki czemu zauważył sens swoich działań. Do dnia dzisiejszego wydał kilka cyfrowych EP’ek, wyszło kilka składanek na których ukazały się jego utwory oraz remiksy. Pod koniec października 2014 roku Thomas Grinder wydał swój pierwszy album zatytułowany „It’s a Handful of Dirt” (Pantograph), który jest podsumowaniem dotychczasowej działalności muzycznej. 2015 rok jest wyjątkowym rokiem w jego działalności muzycznej ponieważ reaktywował swój live act a jesienią wypuścił remix, który ukazał się na vinylowej EP’ce nakładem niemieckiego Stonedwave.
https://soundcloud.com/wtbpodcast/wtb-podcast-27-by-thomas-grinder

>TEHØ – (( Leszno -(( BE Kolektiv – TEHO, tak w języku fińskim określa się MOC, czyli skalarną wielkość fizyczną określającą pracę wykonaną w jednostce czasu.
Jak możecie się domyślać, będzie to intensywne i dobrze wyselekcjonowane granie. Ten młody muzyk czerpie inspiracje z przerożnych źródeł oraz gatunków muzycznych.
Spokojny ale ambitny, także jeśli chodzi o grę.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

BE Kolektiv pres. 4 x T(echno) Poznań

Tensal | Tama

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00

BE Kolektiv pres. 4 x T(echno) Poznań

P!L pres. VIELD live!

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00

BE Kolektiv pres. 4 x T(echno) Poznań

Pleasurekraft | Tama

Sb, 01 lutego 2020
godz: 23:00

BE Kolektiv pres. 4 x T(echno) Poznań

RONNIE FERRARI | PADEREK

Śr, 05 lutego 2020
godz: 20:00

od 30 PLN