Bassline feat. FOREIGN BEGGARS & KOAN SOUND – IMPREZA ODWOŁANA

Clubbing

Sobota, 26 maja 2012
godz: 21:00

Eskulap ACK

ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

WYDARZENIE ZOSTAŁO PRZENIESIONE ZE STAREJ RZEŹNI DO KLUBU ESKULAP!

Tak, właśnie tak! Po koncertach w 4 miastach w Polsce, FOREIGN BEGGARS zawitają również w Poznaniu! 26 maja wystąpią w vSTAREJ RZEŹNI! Pokażemy Im wtedy, dlaczego to POZNAŃ JEST NAJLEPSZY! Mało tego, Ich występ wspomogą rodacy z Bristol’u, eklektyczny duet który wystąpi pierwszy raz w Polsce! Mowa oczywiście o KOAN SOUND! Support reprezentować będą ekipy z różnych stron Polski.

Natomiast drugą scenę obejmą kochane chłopaki z FoxHole ze swoim sztandarowym cyklem KILL Da CHILL, gdzie głównym gościem będzie wszystkim dobrze znany i lubiany TOM ENCORE! A dobry chill out zapewni ekipa +RESPIRATOR.

Wizualizacjami zajmą się .WJU! Zbudują specjalnie na tę okazję dużą konstrukcję do MAPPINGU, która zrobi mega sztos na głównej scenie!

Stylową foto relacje wykona CARMEN, a nasi znajomi z BEZ3MANKI nakręcą i zmontują Promo-video!

Czego chcieć więcej? Inny świat przed Wami!!! LETS DO IT!!!

FOREIGN BEGGARS [UK/Danted/Mua5trap/Never Say Die Records]

Foreign Beggars to grupa z Londynu składająca się z 5 członków, którymi są raperzy Orifice Vulgatron i Metropolis, Dj NoNames, beatboxer Shlomo oraz producent Dag Nabbit. Podczas Lyric Pad Hip Hop awards w 2005 roku zwyciężyli w kategoriach najlepsza grupa oraz najlepszy singiel. Grupa znana jest z niesamowitych i energicznych występów na żywo (min. Hip Hop Kemp 2010 w Hradec Kralove). Współpracowali z Public Enemy, Roots Manuva, Beatnuts, Masta Ace, Grand Master Flash, Talib Kweli, Wu-Tang Clan, Asian Dub Foundation, Last Emperor, Mark Ronson, Ja Rule, Blak Twang i wieloma innymi artystami. Ale najbardziej zasłynęli ze współpracy nad wspólnymi produkcjami z Noisią oraz Skrillex’em. Mają wielu fanów zarówno wśród rapowej publik jak również przyciągają ludzi ze sceny dubstep oraz drum&bass, dlatego jesteśmy pewni że 26 Maja zjednoczą w Poznaniu zwolenników wielu gatunków!

http://www.foreignbeggars.com/
http://www.facebook.com/foreignbeggars

KOAN SOUND [UK/OWSLA/Inspected/Screwloose]

Koan Sound są bardzo utalentowanym i eklektycznym kolektywem który pojawił się na scenie muzycznej w 2008 roku. Od pierwszych produkcji chłopaków dało się wyczuć Ich pełną i czystą pasję do muzyki elektronicznej, ponieważ dźwięki są przepełnione wrażliwością i dobrą intuicją muzyczną. Od samego początku Koan Sound sumiennie pracuje i rozwija swoje syntetyczne melodie w coraz bardziej złożone i inspirujące melodie. W Ich muzyce słychać sporo wpływów takich artystów jak The Prodigy, Noisia czy Amon Tobin. Więc nie trudno zrozumieć dlaczego brzmienie Koan Sound jest synonimem mrocznego ale za razem elegancko opanowanego i skrupulatnie wykonanego chwytliwego bassu. Ich różnorodny styl jest zachwalany i wspierany przez największe gwiazdy typu Aphex Twin, Rusko czy Skrillex. Jak sami mówią od zawsze starają się jak najbardziej odróżniać od innych artystów i nie ograniczać swojej muzyki do jednego gatunku i tempa. Po ostatnio wydanej świetnej Epce ze sztandarowym remix’em dla Skrillex’a, Ich kariera rozwija się błyskawicznie a świadczy o tym napięty kalendarz występów po całym świecie! 26 Maja będą mieli okazję wystąpić również dla Poznańskiej publiki pierwszy raz w Polsce!

http://www.koansound.com/
http://www.facebook.com/koansound
http://www.youtube.com/koansoundTV

ORGANIZATOR:
BASSLINE
http://www.facebook.com/basslinepl
http://www.bassline.pl/

http://www.facebook.com/events/224883064277627/Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Bassline feat. FOREIGN BEGGARS & KOAN SOUND – IMPREZA ODWOŁANA Poznań

Rebeka

Pt, 03 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 35 PLN
Bassline feat. FOREIGN BEGGARS & KOAN SOUND – IMPREZA ODWOŁANA Poznań

Bass Astral x Igo Ensemble | Poznań

Śr, 08 kwietnia 2020
godz: 18:00

Bassline feat. FOREIGN BEGGARS & KOAN SOUND – IMPREZA ODWOŁANA Poznań

JFDR | Poznań

Nd, 19 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 45 PLN
Bassline feat. FOREIGN BEGGARS & KOAN SOUND – IMPREZA ODWOŁANA Poznań

Patrick The Pan

Cz, 07 maja 2020
godz: 19:00

od 35 PLN