12. Urodziny Muno.pl

12. Urodziny Muno.pl

BRZEG Wschodni

Grają: Sin, Vladimir Kozakov, Kaotik, Tom Palash, Juniore, Conradq, Creamer, Zariush, Tralien, Popkids Vibes, Bogucki, Longer, Marta Kaźmierska, TBA

start: 2016-08-06 15:00
miejsce: BRZEG Wschodni Wioślarska 74 (TW Polonia) Poznań Polska
wstęp: Wstęp wolny
Deep house
Electronic
House
Ostatnim przystankiem urodzinowej trasy Muno.pl jest Poznań, miasto nam najbliższe, bo tutaj mamy swoją siedzibę od ponad 12 lat! Liczymy, że w sobotę 6 sierpnia pogoda będzie nam sprzyjać, dlatego zapraszamy Was na całodniowy piknik na plaży w towarzystwie muzyki serwowanej przez najbardziej cenionych poznańskich DJ-ów!

Spotykamy się 6 sierpnia już o godzinie 15:00 na Brzegu Wschodnim nad Wartą przy ulicy Wioślarskiej 74. W programie dużo dobrej muzyki, gorący piasek pod stopami, zimne drinki, pyszne jedzenie, a nad samą Wartą na Plaży Miejskiej Rataje czekać będzie boisko do sportów plażowych (może rozegramy jakiś meczyk?) i jacuzzi. Brzmi jak plan!

Zagrają: Sin, Vladimir Kozakov, Kaotik, Tom Palash, Juniore, Conradq, Creamer, Zariush, Tralien, Popkids Vibes, Bogucki, Longer, Marta Kaźmierska, TBAKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.