Szajse Records | C&C bookings pres: ON BOAT! @ Płock, 24-26.07

Clubbing
Deep house House Tech House Techno

Piątek, 24 lipca 2015
godz: 18:00

Plaża nad Wisłą

ul. Rybaki, Płock

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

C&C BOOKINGS | SZAJSE RECORDS | DIAMENTON pres: ON BOAT!

#Płock #imprezowy weekend #słońce #wakacje #muzyka elektroniczna – nie ma lepszego połączenia… A gdyby do tego dodać jeszcze rejsy statkiem po Wiśle odbywające się w akompaniamencie wyselekcjonowanych dźwięków?
W dniach 24-26 lipca po raz drugi zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Dzięki współpracy agencji C&C Bookings oraz kolektywu Szajse Records, ponownie imprezowe łajby zawładną falami Wisły. Łącznie 9 rejsów z najlepszymi polskimi dj, producentami muzyki elektronicznej, performance`ami – to nie lada gratka dla każdego, kto szuka ciekawych sposobów na spędzenie czasu ze swoją ulubioną muzyką w tle. Domeną tego wydarzenia jak zwykle będzie pobudzanie wszystkich zmysłów – fale uderzające o pokład, wodna mgiełka, szum rzeki, wokół natura, a wszystko to okraszone basem wydobywającym się z głośników ustawionych na burcie statku.
Dodatkowo przy wejściu na pokład znajdziecie specjalną strefę chill, przygotowaną przez firmę Loonyline, która będzie miała dla Was wiele niespodzianek. Czy jest lepszy sposób na spędzenie dnia podczas tego weekendu w Płocku?
ON BOAT – do zobaczenia na pokładzie!

• DATA: 24-26.07.2015
Dwugodzinne rejsy:
– piątek (24.07) – 1 rejs od 18:00 do 20:00
– sobota (25.07) – 5 rejsów od 10:00 do 20:00
– niedziela (26.07) – 3 rejsy od 08:00 do 14:00

• BILETY:
CENA: 30zł / osoba / rejs
UWAGA! – ewentualna zmiana line-up nie uprawnia do zwrotu zakupionego biletu

• LINE-UP:
DJ studio 1*, -harty-, Hrabioza, Joana, Mihau, 0ptik, Paryss, Projekt LAB showcase (Flyver, Lux familiar, Szatt, Topcut, Raq), Ricardo, Suck My Bass showcase (Dave Haco, Kret, Michał Macewicz, myself) Szajse Records showcase (Inpulzz, Rain, Stashkov), Tom Novy, Vladimir Kozakov
* – secret guest

• PARTNER: Loonyline -> www.loonyline.com
Loonyline to marka, która powstała z doświadczenia i pasji jej twórców. Te cechy w połączeniu z perfekcjonizmem i zamiłowaniem do pięknych i dopracowanych przedmiotów, dały w efekcie produkt, który jest adresowany do najbardziej wymagających odbiorców. Znakomite materiały i wykończenie, nieszablonowe grafiki, wspaniałe walory użytkowe, wszystko to powoduje, że nasze ręczniki towarzyszą Wam w domu, podróży, na treningu czy wakacjach. Loonyline to nie tylko marka, to element stylu życia.

—————————————
REJSY:
• 1 rejs: piątek / 18:00 – 20:00
Paryss

• 2 rejs: sobota / 10:00 – 12:00
Projekt LAB showcase (Flyver, Lux familiar, Raq, Szatt, Topcut)

• 3 rejs: sobota / 12:00 – 14:00
harty

• 4 rejs: sobota / 14:00 – 16:00
Mihau

• 5 rejs: sobota / 16:00 – 18:00
DJ Studio 1 (secret guest), 0ptik

• 6 rejs: sobota / 18:00 – 20:00 – SOLD OUT!
Szajse Records: Inpulzz, Rain, Stashkov, Vladimir Kozakov

• 7 rejs: niedziela / 08:00 – 10:00
(Chałup b-day boat)
Suck My Bass showcase (Dave Haco, Kret, Michał Macewicz, myself)

• 8 rejs: niedziela / 10:00 – 12:00
Joana, Hrabioza

• 9 rejs: niedziela / 12:00 – 14:00
Tom Novy, Ricardo

—————————————-

MIEJSCE ZBIÓRKI:
Specjalnie przygotowana strefa (zaraz przy molo) chillout, przygotowana wraz z naszym partnerem – firmą Loonyline. Prosimy Was abyście pojawili się w tym miejscu najpóźniej na 30 minut przed planowaną godziną rejsu, celem odebrania opasek pozwalających wejść na pokład. Prosimy byście się nie spóźniali, gdyż tylko to umożliwi nam sprawną wymianę osób pomiędzy poszczególnymi rejsami, a Wam zapewni zabawę trwającą 2 godziny 🙂
Każda z osób która opłaciła bilet otrzyma specjalnie oznaczoną opaskę, pozwalającą na wejście na pokład. Pamiętajcie by mieć przy sobie bilet (wydruk) – opaska zostanie Wam przekazana po zeskanowaniu kodu kreskowego znajdującego się na bilecie.

—————————————-

REGULAMIN:
1. Organizatorem imprezowych rejsów są: agencja C&C bookings kolektyw Szajse Records oraz firma Diamenton.
2. Sprzedaż biletów na rejsy, odbywa się na zasadzie przedpłaty. W przypadku gdy wszystkie bilety nie zostaną rozdystrybuowane w ramach przedsprzedaży, będą one dostępne także przed rejsem. Stosowne informacje na ten temat zostaną podane przez organizatora na stronie wydarzenia, jak również będą dostępne w miejscu zbiórki.
3. Uczestnicy rejsu powinni stawić się w wyznaczonym miejscu najpóźniej na 30 min przed planowaną godziną rozpoczęcia rejsu. Niestawienie się w miejscu zbiórki, w wyznaczonym czasie, nie będzie podstawą do zwrotu płatności za bilet. Każdy uczestnik rejsu jest zobowiązany do okazania biletu (wydruk domowy). Brak biletu będzie skutkował odmową wejścia na statek.
4. Uczestnicy posiadający bilety na więcej niż jeden rejs danego dnia, powinni okazać w punkcie zbiórki wszystkie posiadane wejściówki, tak by jednocześnie pobrać opaski na wszystkie wybrane rejsy. W innym przypadku, każdorazowo uczestnik będzie zmuszony do opuszczenia pokładu statku, by pobrać opaskę na kolejne rejsy.
5. Organizator zastrzega możliwość zmian w line-up i timetable imprezy. Ewentualne zmiany nie będą podstawą do zwrotu płatności za bilet.
6. Organizator zastrzega możliwość nie wpuszczenia na pokład osób stwarzających zagrożenie dla pozostałych uczestników rejsu oraz osób będących pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających. Osobie nie wpuszczonej na pokład, nie będzie zwrócona płatność za bilet. Osoby uczestniczące w rejsie obowiązane są zachowywać się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu innych uczestników.
7. Na pokład można wnosić sprzęt nagrywający audio-video.
8. Na pokład nie można wnosić napojów alkoholowych oraz środków określanych przez polskie prawo jako nielegalnych.
9. W razie nie odbycia się imprezy lub odbycia się jedynie jej części z przyczyn niezależnych od Organizatora, Organizator nie będzie zobowiązany do jakiejkolwiek rekompensaty lub odszkodowania wobec posiadacza biletu poza zwrotem całości lub części wartości biletu.
10. Rejsy będą rejestrowane przez system monitoringu oraz Organizatora. Uczestnictwo w rejsach jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika na potrzeby realizacji telewizyjnej oraz w nagraniach utrwalonych podczas imprezy wykorzystywanych i udostępnianych w sposób komercyjny w tym na wszelkiego rodzaju nośnikach materialnych (cyfrowych, optycznych itp.) i niematerialnych (transmisja danych).
11. Organizator imprezy nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek przedmioty pozostawione na terenie statku bez dozoru właściciela.
12. Każdy uczestnik rejsu wchodzi na pokład statku na własną odpowiedzialność. W przypadku jakichkolwiek incydentów / wypadków nie zawinionych przez Organizatora – Organizator nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
13. Wejście na statek oraz zejście odbywa się wyłącznie po zacumowaniu statku do przystani i wyłożeniu trapu.
14. Uczestnicy zobowiązani są bezwzględnie wykonywać polecenia załogi statku oraz organizatorów związane z bezpieczeństwem i zachowaniem porządku w czasie trwania rejsu od wejścia na statek do opuszczenia statku na przystanku docelowym.
15. Wejście na pokład statku jest równoznaczne z zaakceptowaniem zapisów powyższego regulaminu.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Płock

Szajse Records | C&C bookings pres: ON BOAT! @ Płock, 24-26.07 Płock

Ralph Kaminski – koncert | 20 / 20

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 19:00

Szajse Records | C&C bookings pres: ON BOAT! @ Płock, 24-26.07 Płock

Mary Komasa – koncert | 20 / 20

Nd, 29 marca 2020
godz: 19:00

Szajse Records | C&C bookings pres: ON BOAT! @ Płock, 24-26.07 Płock

Audioriver 2020

Pt, 24 lipca 2020
godz: 18:00

Szajse Records | C&C bookings pres: ON BOAT! @ Płock, 24-26.07 Płock

Polish Hip-Hop Festival 2020

Cz, 06 sierpnia 2020
godz: 17:00