Love Family Park 2012

Festiwale

Niedziela, 08 lipca 2012
godz: 10:00

Maimarkthalle

Xaver-Fuhr-Straße 101, Mannheim

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Lato, Słońce, Sven – triada, która w 2012 roku po raz kolejny przyciągnie tysiące ludzi z całej Europy do Hanau. Love Family Park zaprasza swych gości do Mainwiesen w dniu 8 lipca na zabawę na na wolnym powietrzu. Zaproszenei to dotyczy nie tylko śmietanki międzynarodowych DJi takich jak Sven Vaeth i Ricardo Villalobos.

Obok dorocznie występujących na Love Park artystów takich jak Sven Vaeth, Ricardo Villalobos, Loco Dice, Luciano czy Karotte, festiwalowa rodzina z radością przywita nowych jej członków. Seth Troxler, wschodząca gwiazda sceny muzyki elektronicznej po raz pierwszy zawita na słynnych wybrzeżach Menu. Adama Port można usłyszeć nie tylko na oficjalnym trailerze festiwalu „Sameone to love” – członek Keinemusik stanie za deckami w Hanau w 2012 roku po raz pierwszy. Po zrealizowaniu projektów ze swoim zespołem, berlińczyk Oliver Koletzki również zaliczy swój debiut na festiwalu, podobnie jak zwycięscy nagrody Echo – Modeselektor. Kolejnym punktem programu będzie występ Deichkind. Trio z Hamburga wystąpiło na żywo na Love Family Park już w 2009. Ferris MC i Spółka powrócą nad Men w 2012 roku ze swoim nowym albumem i nowym programem koncertowym.

Muzyczny program na najlepszą niedzielę roku jest już potwierdzony a koncepcje budowy sceny i dekoracji powoli lecz systematycznie nabierają kształtów. Nasi goście na Mainwiesen  8 lipca mogą spodziewać się spektakularnych wizualizacji i efektów świetlnych na tle zachodzącego Słońca. Zespół produkcyjny planuje już nad „wielkim uderzeniem” jakie stanowić będzie zamknięcie festiwalu. Pozostają jedynie nieodłączny dla wydarzeń na świeżym powietrzu brak gwarancji pięknej, letniej pogody, choć biorąc pod uwagę tradycję Love Family Park i o to nie powinniście się obawiać. Tradycyjnie już, polskim partnerem imprezy Love Family Park, jest agencja C&C booking (wcześniej Substanz.art).
Do zobaczenia!

Line-up:
Sven Väth, Ricardo Villalobos, Loco Dice, Luciano, DJ Koze, Magda, Karotte, Seth Troxler, Oliver Koletzki, Raresh, Barem, Dorian Paic, Adam Port, Deichkind LIVE, Modeselektor LIVE

http://www.lovefamilypark.com

trailer: http://www.dailymotion.com/video/xqhflv_love-family-park-2012-official-trailer_music