Techno_Import: Stephanie Sykes (47 / Fullpanda Rec. UK)

Clubbing
Techno_Import: Stephanie Sykes (47 / Fullpanda Rec. UK)

Sobota, 23 listopada 2019
godz: 22:00

Dom Kultury

Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Techno_Import to wizyty artystów rezydujących w najmocniejszych miejscach dla techno na mapie Europy. Pierwszym gościem jest Stephanie Sykes reprezentująca barwy Fullpanda Records .
https://soundcloud.com/stephanie-sykes

Stephanie Sykes urodziła się w Niemczech, obecnie mieszka w UK. Od początku swojej działalności upodobała sobie eksperymentalne i różnorodne pejzaże dźwiękowe, które stworzyły fundamenty jej nieograniczonego, wyjątkowego muzycznego brzmienia.
Przeprowadzka do Manchesteru dała jej większe możliwości rozwoju i ugruntowała jej niepowtarzalne brzmienie. Grywała na licznych imprezach, ale to występ w Continue at Sankeys był punktem zwrotnym w jej karierze. Wtedy wystąpiła obok Dashy Rush, która po przesłuchaniu zarówno jej seta, jak i kilku demówek, zaprosiła ją do swojej wytwórni – Fullpanda Records. W katalogu wytwórni znajdują się przede wszystkim mroczne, pełne emocji i głębi eksperymentalne utwory. Muzyka Stephanie doskonale się tam odnalazła.

Wspomniana estetyka przepełnia sety DJskie Stephanie i sprawiła, że artystka została zaproszona do grania w takich klubach jak Tresor, Berghain czy Corsica Studios. Co więcej, doprowadziła do jej rezydencji w Khidi (Tiblisi), Jaded (Corsica Studio, Londyn) oraz legendarnym Atomic Jam (Birmingham). Uczestnicy czerwcowego Festiwalu Instytut powinni pamiętać jej występ na scenie rave.

Wsparcie lokalne:
▪ aetha
▪ Alan White
▪ Kosma

Start 22 / bilety 20-30 zł / wstęp + 21Sprawdź inne wydarzenia @ Lublin

Techno_Import: Stephanie Sykes (47 / Fullpanda Rec. UK) Lublin

Maria Peszek // Lublin

Sb, 22 lutego 2020
godz: 18:00

Techno_Import: Stephanie Sykes (47 / Fullpanda Rec. UK) Lublin

Julia Marcell / Lublin / Klub 30

Sb, 07 marca 2020
godz: 20:00

Techno_Import: Stephanie Sykes (47 / Fullpanda Rec. UK) Lublin

Coals / 27.03 / Lublin

Pt, 27 marca 2020
godz: 20:00